Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Cities: Skylines - Natural Disasters

87
4 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > budovatelská strategie *
simulátor > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
29.11.2016 PC
15.05.2018 PS4XOne
Vývojáři:
Colossal Order
Oficiální stránky:
http://www.citiesskylines.com/
Natural Disasters je již třetí placené DLC pro hru Cities: Skylines, které přinese přírodní katastrofy, ale také nové možnosti editoru, herní rádia, scénáře. Katastrofy, které hráčům chyběly nebudou jen vizuálním efektem navíc, jejich reálné dopady budou naopak nepřehlédnutelné. Domy budou nenávratně zbořeny a obyvatelstvo mrtvé. Výzvou bude, pokud vůbec někdo přežije, celé město opravit.

Vaše město může zatím postihnout požár, meteorit, zemětřesení, tornáda a povodně. Pokud jde o náhodné katastrofy, hráč, jakožto starosta, o nich bude vědět dříve než přijdou. Hráč může vyvolat katastrofy i sám. Může díky novým rádiovým stanicím vyhlásit evakuaci obyvatelstva. Rádio také slouží k relaxačním účelům (můžete si vybrat písně) pokud zrovna nebudou katastrofy. DLC přinese taky možnost vytvářet si různorodé scénáře, které mohou být sdíleny na Steam Workshop. Scénáře mají vlastní herní cíle, včetně vlastních výchozích měst, podmínky výhry, lhůty a mnohé další.

Pro obyvatele, na které se řítí katastrofa jsou připraveny podzemní kryty a záchranné vrtulníky. Ty slouží i jako zásobování v případě, že přijdete o silnici.


Poslední diskuzní příspěvek

Ne. Ani godzila. Ani pád letadla (zdravím SimCity 2000 ) Jsou tam povodně, oheň, tsunami, tornádo, zemětřesení, propad půdy, meteorit, bouře…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.