@Bodkin (14.08.2012 18:56): Tak stát se může i to, akorát že způsobů, jak se dostat přes to nádraží, jsou celkem tři a pokud vím, tak zleva je to skoro nemožné. To mě jen napadlo, jestli třeba chyba nemohla být v tomhle, protože ti ostatní dva způsoby jsou bez problémů.

Tady máš asi na mysli tu 3-člennou hlídku v lese. Věř, že vidět Tě fakt nemusí, ale je fakt, že hned na začátek to není moc jednoduchá scéna. Musí se tam dost taktizovat, ideální je použití nožů, abys její členy od sebe oddělil. Ale je to vopruz.
@Chuck (14.08.2012 18:53): Jo. Nevím jestli to byl nějaký bug nebo jen má neschopnost ale v jednom místě mě vždy uviděli dva vojáci, i když byli zády ke mně.

A DtS mám nainstalováno přes půl roku a udělal jsem jen tutorial. Dost mě zklamalo, že ta první SS hlídka mě spatří, ať se ukryju kdekoliv.
@Bodkin (14.08.2012 18:49): Myslíš nádraží v Moldávii? No asi jo, protože Moldávie byla hned po té přestřelce v letadle. Vidíš, já tuhle misi mám skoro nejradši. Hodně tomu napomohla ta hudba, která ji doprovází, ale nejen proto. Navíc, jak jsi psal u DtS, raději nepřátele obcházíš a v téhle misi to šlo docela snadno.
Měl bych se k tomu někdy vrátit, ale to plížení skrze nádraží plné vojáku mě tak strašlivě nasralo...

@Walome (14.08.2012 18:30): Minimálně vydrž do té přestřelky v letadle, byť krátká, tak jedna z nejuspokojivějších přestřelek, jakou jsem kdy prošel.
Je teda fakt, že mě to hned nechytlo. Co si tak vzpomínám, tak vlastně až na farmě v Irsku, tj. ve 3. kapitole.
Množství mrtvol někdy bývá neúměrné ( především v Albánii), a hra na to nijak nereaguje, škoda. Copak to jde, zmasakrovat půlku vojenské posádky bez jakékoli odezvy!?
Pokud to do te doby bude doma, tak neni problem. A dokud tady nebude DH bazar, tak to asi doma bude :)
Jestli nekdo chce, tak mam puvodni vydani na trech CD v krabicce s papirovym prebalem. Jednou nainstalovany. V Brne predam za libovolnou cenu, posilat se mi to nechce :)
domluvili sme se na tom jednom škopku už předtím ;) to je cena za to, že sem mu to zabalil a za čas strávený na poštu a z5, Chejmí v tom nemá ani halíř! :D
@Fg (09.03.2012 17:11): Říkal jsi, že jsi mu to dal zadara a teď bys najednou chtěl pivo. :-) No tím ses přiznal, že ta hra pro Tebe pořád má nějakou hodnotu. :-P
komu já sem vlastně daroval toho mého Chejmleona? :D někdo z Brna! Popkec? přiznejte se :)
to je tedy vizitka pro Chemoterapii :)

"má první STEALTH hra a defacto i poslední" :D
Odvezli je za Město a spálili je. Ale to už dávno, před rokem dvěma už jsem si to taky musel pujčit, protože to nebylo k sehnání.
Proboha, co se to s tou hrou stalo, že nikde není skladem? Hej, Walome, vypadá to fakt bledě!
U mě je to asi třetí stealth akce (počítám-li první Commandos) :) tou druhou byl Splinter Cell, který ve mě probudil lásku ke stealth prvku a Chameleon mi ji rozhodně nezkazil! Víc takových her! :)
Na první dojem celkem dobrá hra, je to snad moje první Stealth akce a zaujala, i když pro ty co na tento styl nejsou zvyklý to není zrovna jednoduchý. :-D
V prvé řadě děkuji za bleskovou reakci:). Každopádně mi přijde, že jsem to popsal poměrně přesně v původním postu - "je ostřejší, noc konečně vypadá jako noc, plížení ve stínu už není takovej joke".

Tzn.právě v téhle misi už tma není šero, ale fakt tma, jaká by v noci měla být, když je noc a zvýšený kontrast pak zdůražní přechody mezi světlem a tmou (jsou ostřejší, čili ano, hutnější, ale taky realističtější tma).
HydrOgen: Takže jsi tam pak měl ještě hutnější tmu, než v téhle misi je? ;-)
Mimochodem, v kolumbijský misi mě chytře napadlo pohrát si s jasem a kontrastem a hra vypadá hned MNOHEM líp - je ostřejší, noc konečně vypadá jako noc, plížení ve stínu už není takovej joke a dokonce začalo to připomínat splinter cell. Ve výsledku stačilo jas malinko snížit a kontrast naopak jen malinko zvýšit.