@M.a.t.t. (06.11.2013 18:32): Prvé dve CoD sú jedny z mojich najobľúbenejších FPS, ale od WaW čo stálo za 70% to išlo dolu vodou a keďže sa na hrách nič nemení tak každej ďalšej dám o 10% menej.
Neobťažoval som sa ani zo sťahovaním, videl som len nejaký let's play a vedel som že je to rovnaký odpad ako BO2.
Oveľa viac ma fascinuje Coldplaz, ktorý sériu už dlhodobo neznáša a napriek tomu si v najkratšom možnom čase kúpi/stiahne 40 GB hru, len aby ju zákonite skritizoval. Tomu sa hovorí závislosť na zlých hrách :)
Ba ne, mnohem větší sračka než BF4, nehorázný recyklát předchozích dílu, kdy jsou celé úseky dělané jak přes kopírák. Ctrl+c, Ctrl+v.
@montana (06.11.2013 11:57): tve to už je moc :D škoda že je to fake (nebo není ?) po tom co sem viděl tuhle scénu při hraní singla to fake není :D

Jinak ta hra má příšerný inputlag, tesselované je tam všecko co tesselované být nemuselo (a naopak), skripty a animace jsou hrůzné, nějak jim ani nesedla jedna scéna kde pár lidí probíhá stromem, celé mi to připadá jako slepenec kde jsou ty bývalé do očí bijící debility (skripty, animace, atd.) ještě víc do očí bijící :D

Hmm tak stíny nejsou protože se mi vyply hmm LOL :D, zapnu, FPS nehratelné a hra se zasekne když dám ALT+TAB)
Osobne jsem si kampan uzil mnohem vice nez B4, jeji delka je teda velice podobna, ale scenar je na mnohem lepsi urovni nez B4. V porovnani vsak z MW serii nebo Black Ops 2 uz nema cim prekvapit a nema sanci vyvolat nejake emoce na konci. Hlavne kazda mise je odlisna, a opet jsou tam napady a filmove sceny, ktere CoD pozdeji definovaly.
@Giovanni Antonio Kekelli (05.11.2013 15:11): asi tak, ale jak koukám na Gameplay je to prostě SInglplayer kampaň, kdežto BF4 je stupidní Unlock everything kravina kde ti jen naskakují nějaké body za kill atd. :D

A ještě detail pro CoD: BF4 stále nemá věrné Holo sighty které má CoD už od 4 dílu a v 6. díle už byly "reálné" a teď k tomu přibyl double render u scope (3D scope s vlastním zoomem) a BF4 má zoom celé scény :D
Njn, to bylo jasné, že ta hra nemůže nikdy tolik RAM využít... Teď by to chtělo ještě něco, abych si to mohl zahrát na DX10 kartě :)
@Walome (04.11.2013 15:22): Já osobně neřeším otázku "proboha, kam to nainstluju?!", místa mám hromady, ale spíš je to z mé strany údiv nad tím jak zrovna taková hra může vyžadovat takové přehnané nároky a tolik místa :).. Vžyť to je 10 let starej engine co na něj nalepili DX11 efekty, tak herdek by měl mít nějakou soudnost přeci :D.
Vás vážně v dnešní době trápí nějakejch 40 GB na disku? :) Možná by to chtělo promazat kvanta filmů, seriálů a HD porna a místo bude hned ;)
Btw- "Nový" mod v mp, místo známé zombie hordy z Black Ops1 a 2 tam bude mod jménem Extinction který bude sice také typu "horde" ale nepřáteli budou nově ufoni místo zombies.

Dal jsem to do editace ale zatím to nebylo schváleno.
digitální distribuce nenutí vývojáře tlačit velikost na minimum. jsem zvědavej, kdo si to bude instalovat z 5ti dvouvrstvých DVD...
@Giovanni Antonio Kekelli (25.10.2013 22:30): Nějak sem si nemohl pomoct :D Jinak já jsem dohrál jako poslední díl MW2 - pak jsem to vždycky vypnul hned po hodině hraní (takže ve čtvrtce hry :D), protože mě to prostě už nebavilo... A tentokrát? Už to ani zkoušet nebudu... Úplně mi k pobavení stačí v tomhle videu čas 2:34 - kdy se začne padat převis, pak se nadzvedne a odpinkne všechny trosky do vzduchu...
@Bodkin (25.10.2013 22:04): Rozumím, ale nechápu :D. Jak jsem říkal, kdyby to byl nový engine a oni se s tím teprve učili,dobře, to bych chápal. Ale tohle je evidentně prostě jen jejich lenost, nebo si možná myslí že těmi nároky ohromí fanoušky konkurence (BF4) kteří se jim smějí za grafiku. Fakt nechápu co je k tomu vedlo, asi ta lenost.

@M.a.t.t. (25.10.2013 22:05): Také jsem na to zvědavý jak na to fanoušci značky zareagují.:)
@M.a.t.t. (25.10.2013 21:38): Tak evidentně cílí hlavně na MP že ano, ale to v tom nehraje zas takovou roli, jsou čistě multiplayerové hry a stejně zabírají spoustu místa na disku.:) Na druhou stranu máš ve své podstatě pravdu v tom že 40 GB je setsakra hodně, na PS3 to má být dokonce 49 GB. A tahle přehnanost platí i v dalších ohledech z nároků (např 6GB ram nebo nutnost vlastnit Win 7,8 64bit). Kdyby to byl alespoň novej engine to by pak mohlo dávat smysl, ale herdek. Oni jen přeleštili engine co začínal ještě na PS2 takže tyhle extrémní nároky jsou prostě dost nepochopitelný.:)
Myslím, že to pochopil každý :) Na hru, ktorej singleplayer zrejme zaberie klasických päť hodín je to naozaj hardcore.