arkádová pecka ) žraloky, psík, vesmírna stanica už len nejaká sexbomba tam chýbala
Menší srajda než Call of Duty MW3 to byl grafický odpad. Tohle je takový jednohubka, která, kdyby nebyla tak stupidní hned odinstaluji. Díky bohu za tu arkádovost a nesmysly, které mi pomohly hru rychleji dohrát. Nepřátelé padají, jak papír a kvůli těm pár textům je to plus.
Infinity Ward by se už měli vykašlat na ten nesmysl s downscalovaným rozlišením, se kterým začali v MW3. Sakra pokud si zvolím 1680x1050, tak to znamená, že to chci hrát v 1680x1050 a ne v 840x525 či kolik.

Nutnost změnit image quality na "extra", aby hra vůbec jela v rozlišení, jaký nastavím, je totální designovej fail a vrchol neintuitivnosti.
@Paul (02.05.2014 07:43): Mno popravdě už mě pomalu začíná opouštět nadšení každý rok nové CoD, ale tak uvidí se takový G.I. Joe, říznutý Dreddem v next a snad konečně s něčím novým a zábavným bych uvítal. Ale opak bude nejspíš pravda, moloch se asi nepustí do něčeho nového.
Absolutně nejhorší COD od IW(ano, i než 2jka), IW bylo vždy lepší jako Treyarch, ale i BO2 bylo daleko lepší než tohle...začátek další podserie, tentokrát šlapli vedle a ten "nový" engine, BO bylo hezčí. Pokud letos nepřijdou s novým enginem a celkovou hratelnosti, není o co stát :/
@koudy_cz (06.01.2014 14:45): BF4 má FoV myslím až 120 nebo 110 a BF3 má 90 nebo 80, FoV slider je v dnešní době důležitější než před mnoha lety kdy měl každý maximálně 4:3/5:4, dneska máš 16:9, 16:10, 21:9 atd. a nízké FoV na široké monitory u kterých sedíš blízko to je prostě katastrofa, některým lidem to působí závratě a bolesti hlavy. Nehledě na to že mít vysoké FoV je nesporná výhoda :)
A odkdy je běžné mít v FPS hře FOV slider??? Nechápu proč se nad tím tolik lidí rozčiluje.
Jediná hra, kde jsem to vůbec měnil, byla COD: MW2, a to asi jen díky AlterIWnetu. U jiných her mně to nijak nepálí, nebo snad BF3/4 něco takového má?
Prosím vás, asi nejde tohle rozjet na 32bitovém systému, i když sem si stáhnul ram fixy, už asi tři, a furt mi to píše tu samou chybu s tím, že potřebuju 64bit.
@Kubulus (07.12.2013 15:56): o tom sem přesně mluvil :D to je jak z Crysis 3 a blokací DX11, prva všici chtěli nějaký pokrok a pak honem honem chtěli patch DX10 :D

Neobhajuju CoD, to omezení je umělé a nemá význam (narozdíl od Crysis), jen poukazuju na rychlou změnu názorů komunity :)

BTW pokud ti to ještě nedošlo tak IW totálně ser3 na PC komunitu už nějakou dobu :)
Se smiřte s tím, že byly doby, kdy hry nešly spustit na 64bitech, protože ty byly moc moderní. Teď holt nejdou spustit na 32bitech, protože pro ně nejsou dost... současné.
OT: Při stavbě PC před víc jak rokem by mě už nenapadlo jít do 32bit Win.
@Kubulus (07.12.2013 14:42): no ale nedali hráčům to co sami chtěli ? furt si stežujeme, že je CoD zastaralé a že to dokáže rozjet i x let stará herka :-D jako já skončil s CoD4 a víc mě tahle herní série nezajímá a už je mi jen pro smích :D
@Arc (07.12.2013 14:05): Jejich demence očividně nezná mez. Předpokládám, že příští díl této masově populární série bude mít nároky takové, aby si ho mohlo zahrát jen několik vyvolených.
Nekdy mensi predsudecnost a zaroven je hrani blbych a spatnych her tolikrat masochisticka curyna.
Negativní reklama taky reklama. Hlavně bych ale chtěl vidět miliony prodaných kopií za účelem hraní pouze singleplayeru? CoD už dávno není singleplayerová hra, a i když o kvalitách jejího multiplayeru můžeme plkat, přijde mi, že 9/10 haterů si to ani nekoupí, ale další rok si zase stáhnou novej díl a zase budou nadávat.

Nechápu prostě logiku, že si to rok co rok stahuju a nadávám na singl, ale stejně si to next year opět stáhnu (a budu zase nadávat, jaká je to pičovina). Proč to vlastně ti lidi každej rok hrajou, když si jsou jisti, že to bude stát za prd? Je to snad móda, hrát každé CoD a nadávat? A to nejsem fanda CoD.
Pořad RE-PLAY dal 6/10 takže to asi nebude nic extra. A ty HW nároky? To bych měl sakra problémy abych ji rozjel :D
Oni snad dávají z rozpočtu 80% na marketing a z toho zbytku sblijou dohromady tuhle debilitu. Jinak si nedokážu vysvětlit, že jim takhle až šokujícím způsobem mizernou a nudnou kryplovinu lidi kupujou po milionech.
No vypadá to odporně, bez AA je tu hnus a s ním ještě víc. Proč tam nemůžou dát normální AA a necpat tam furt ty pičoviny ....
Na jednu stranu zklamání, že nesplnili, co slibovali, hlavně co do technického zpracování, na druhou stranu nemůžu řict, že jsem se nebavil :)
Bavil jsem se, dobré to bylo, takhle nějak bych si představil Expendables jako hru a Eminem na závěr, jo a bude druhý díl :-) pro odpůrce. Ale má to též své chyby a není jich málo, pokud se odtrhne srovnávání, že vydavatel chtěl vydělat, krátký singl a nepřiměřená cena při release date, tak je to výborné.
Parada, pozeram tu recenziu na hrej.cz a podla uvodneho obrazku to vyzera ze hrac tam "hra za psa, ktory riadi tank" WOW, tuto hru chcem!
@AppleCore (komentář): další potíž s COD je ta, že WOW momenty mu vyfouk battlefield (a to už 3. díl), co je wow výbuch bez pořádných efektů (grafika, zvuk fyzika, demolice, demolice, demolice...), pravda konečně má CoD předpočítanou fyziku, ale moc práce si s tím teda nedali a vypadá to doslova uměle :D. Jediná simulovaná fyzika (se kterou si taky moc práce nedali) je kolizní model zbraní ve vesmíru (vaše postava koliduje ve vesmíru s modely zbraní, ale že nevrhá stín a prakticky nemá tělo na Zemi už nikoho nezajímá, LOL).

Při procházení novým CoDem jsem si připadal jako bych viděl poslepované útržky z jiných filmů a her takovým tím smysl nedávajícím způsobem, "epický" konec mi toho buď svědkem, za celou hru sem nenarazil na otravný lens flare efekt (otravný, nikoliv žádný), ale na konci to bylo stejně stupidně přehnané jako v BFku.

Hra prostě vykrádá všecko okolo sebe a dokonce i vlastní značku (příběh z MW, "jízdní" model tanku a psa z CoD:WaW a BO (kůň=pes), letadlo z Mission Impossible, džungle stealth style z Crysis, hearthbeat senzor z aliena, atd.)

Osobní dotaz: Komu ještě vadil ten naprosto stupidní "jízdní" model tanku v CoD:WaW/Ghosts ? (myslím jak nulovou fyziku tak i samotné tragické ovládání)
6GB RAM určitě smysl nedává, když venku je patch, který umožňuje hrát na 4GB i při max nastavení bez problému. Akorát by vám nemusely na pozadí žrát giga RAM věci jako prohlížeč streamující gay porno atd.
Začínám možná chápat těch 6 GB RAM: Venku to vypadá fakt skvěle. Uvnitř mi sice textury nepřijdou nic extra, ale zase jsou detailní monitory počítačů :) Nahrávání trvá trochu dlouho.