Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Breathedge

25.02.2021
25.02.2022
73
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Breathedge je survival hra z pohledu první osoby z prostředí hlubokého vesmíru, kde se ocitl hlavní protagonista s prostým jménem Man. Jeho celkem poklidný let kosmickou lodí, při které převážel rakev svého dědečka, přeruší nenadálá exploze, následkem čehož hrdina uvízne uprostřed vesmírného vrakoviště a rakev s dědečkem se ztratí neznámo kam. Nejprve je třeba se postarat o vlastní přežití a tak novopečenému trosečníkovi nezbývá nic jiného, než se vydat na průzkum okolí, těžit minerály, nacházet výrobní plánky, vytvářet nové nástroje a postupně si budovat svojí novou základnu sloužící jako dočasný domov.

Navzdory žánru a situaci, v níž se hlavní hrdina ocitl, se hra nebere vážně a veze se na vlně bizarního humoru a komických situací, které zprostředkovává mimo jiné upovídaná umělá inteligence coby součást vašeho obleku a jedna nesmrtelná slepice. To však neznamená, že váš hrdina nemůže umřít - krom hrozby úmrtí z nedostatku výživy nebo vedlejších účinků dlouhého pobytu ve vesmírné prázdnotě je vaší největší starostí dýchatelný vzduch. Díky limitované zásobě kyslíku budete zezačátku omezení v rozletu, ale s postupným budováním kyslíkových stanic a vylepšováním vašeho obleku i dopravních prostředků se vydáváte stále dále ve snaze uniknout z vesmíru, najít zmizelou rakev dědečka a přijít na kloub záhadnému spiknutí.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.