@Kwoky (04.11.2021 08:24): Tak ja tomu zkusim dat jeste sanci a uvidime. Bohuzel se aktualne musim kvuli nize zminenemu ke hrani trochu nutit a nevydrzim u toho moc dlouho, protoze mam pocit, ze postup hrou je aktualne extremne pomaly.
@Garion (04.11.2021 01:18): Můžu tě uklidnit, že v druhé polovině hry už kyslík není tak palčivý problém. Ze začátku je problém najít díly skoro na všechno, ale později budeš mít všeho až až. Vyrobíš si větší nádrž, pak najdeš nové interiéry, ve kterých kyslík je. A nakonec i ta osobní přeprava tam je vyřešená jakousi malou "motorkou".

Stavění základny tam taky trochu je, i když méně významné, než jsem doufal (staví se myslím jen na předem daném místě). Každá nová technologie tě posune dál, takže se vyplatí občas nějaký modul přidat.
@Kwoky (17.06.2021 10:44): Je tam v pozdejsi fazi i nejaka moznost stavet zakladny (na libovolnych mistech), letat v necem, co ma vlastni zasobu kysliku (ktera vydrzi...dlouho) a jine prvky zlepsujici kvalitu hrani?

Zatim jsem nahral tak hodinu az dve a musim se priznat, ze letani ve smyslu "nez nekam doletim, je tretina vzduchu pryc, a tak mam maximalne 30 vterin na to tam neco udelat", pripadne nemoznost postavit ani zadnou skrin na prebytecne harampadi, me dost nebavi.

Jedinou rozumnou vec, kterou mam, jsou ty letajici "balony" na vzduch, ale jejich kapacita je temer smesna (skafandr ma aktualne 100 a "balon" 500, pricemz po vycerpani se musi rucne doplnit).
S touhle hrou mám love/hate vztah. Jsou chvíle, kdy si létání hezky zpracovaným vesmírem, hledání, sbírání a různé vtípky fakt užívám. Ale je tu až moc věcí, které si musím hlídat, takže jsem vlastně pořád nervózní, jestli jsem na něco nezapomněl a nezhynu bídnou smrtí (zase).

Tři hodiny jsem hledal blueprint na induktor, všechno jsem proletěl znovu třikrát a nic. Až podle návodu jsem zjistil, že jsem měl letět do místa s extrémní radiací, která se ale v průběhu hraní nějak vypla, ehm. To by mě fakt nenapadlo.

Je fajn, že autoři do hry propašovali spoustu vtipných hlášek. Jenže na poslouchání a čtení titulků není čas - neustále mám oči přilepené k ukazateli kyslíku, abych nechcípl. To pak musí vtípky (a dost možná i nápovědy) stranou.