@AlieN (22.02.2024 12:24): Venom byl úspěšný hlavně u prvního filmu kdy lidi byli zvědavý, jinak v recenzích to byl silný průměr. Venom 2 a Uncharted moc radosti u kritiků a fandů taky nenepáchali. Takže to myslím v tomto smyslu.

Hlavně když tohle jméno je pod další adaptací, tak aby nedopadla nudně a nemastně jako Uncharted. To je ten hlavní problém.
@Strady (22.02.2024 13:22): Kdyby nevydělal, tak se neplánuje třetí díl, že jo :D ... mě teda první díl nějak extra neurážel, dvojku jsem neviděl... ale obecně už mě tyhle filmy netankují, poslední 3 roky fakt tragédie...
Uncharted a obzvlášť Venom byly masivní hity - sice se mi nelíbily, ale ti dva je rozhodně zapotřebí mají jestli chtějí být vnímání jako blockbuster hvězdy.
Ten trailer vypadá dobře (navíc Eliho Rotha mám moc rád). Jenže! Za mně je teda velký RED FLAG že vůbec někoho napadlo jako selling point tam dát že "Od Producenta Uncharted a Venoma", kdyby to nedělal Roth tak mě to totálně odláká :D
@Paul (21.02.2024 20:41): Od producenta Uncharted a Venom, jednomu se upsal Tom Holland, druhému Tom Hardy, oba tou dobou úspěšní herci, kteří prokázali, že takové bejkárny nemají zapotřebí. Asi nějaký spešl talent. :)
Ten trailer asi vypadá vcelku věrně? Ale nechápu že se tomuhle upsala Blanchett a Jamie Lee Curtis.
@PRIVATE MARTIN (11.05.2021 16:15): Možno prvá aréna. Na skúšku. Potom už ti hra ponúkne iba nevyváženú obtiažnosť a nekonečný výluh toho istého stále dokola.

Vlastne to jediné, čo ma na DLC k prvým Borderlands zaujalo, bol pokus o akúsi multiplayerovú inštanciu. Súboj so superbossom. Tu sa najlepšie uplatní kooperácia viacerých hráčov.

@Tulareanus (11.05.2021 16:22): Bolo by to neospravedlniteľné aj teraz, počas pandémie, keď sedíme doma. Ale ako som napísal vyššie, zo začiatku to pobavilo.
Netušíte niekto ako v lokácii Rust Commons East spustiť dolu tie padacie mosty? Pokecal som si aj s miestnym Claptrapom a nič. A pritom všetky 3 aktívne questy ma posielajú práve cez most. Som v koncoch. :(
pice, to je dobrej ulet, ted hraju Penumbru ktera me porad padala, tak sem musel takty vratit na puvodni hodnotu, pritom je to hra podle HW pozadavku nenarocna na procesor,s pozadovanou minimalni hodnotou jednoho jadra naopak grafika vypada o dost hur nez v Borderlands a vyuziti GPU stabilne nad 90 procent? WTF

navic me Penumbra vyuziva jedno jadro vic nez druhe, to se da nejak upravit aby obe dve jadra bezeli rovnomerne?
@ntz (31.07.2020 11:38): to neni notas ale stolni PC a ted sem pretaktoval precesor a pomohlo to, ale teda nechtelo me to pustit dal nez o 1500 mhz, takze ted mam 2.8, resp. BIOS me pusti dal i na 3 GHZ ale jen pokud mam aktivovanou funkci EIST. jenze to zas i behem hry se stane to ze frekvence kolisa od spodni hranice nejakych 1,6
GHZ po ten strop a tak to vypada i s FPS, s vyplou funkci EIST mam stabilni hodnotu tu kterou me povoli max. takt a to je tech 2.8, zkousel sem jit na 2.9 GHZ ale to uz me padal cely system a musel sem rozdelavat PC a restartovat cmos

btw: ja uz bych si davno novej PC koupil ale mam jine plany
@Tommywise (31.07.2020 11:02): tvl neber si to osobne kamarade ale je dobre priznat si krutou realitu, dyk je az uplne vtipne parodicke jak hledas duvody vsude jinde jen tam tam kde bys je mel hledat ... co je nepochopitelne na tom ze

hry bez na hardware a pokud se to cuka a kravne tak to asi s tim hardware nejak souvisi ???

ja borderlands odehral na dvou notasech a naprosto bez zaseku a problemu, ten starsi notas byl tohle coz je furt 10 let stara masina s prvni generaci i7 .. Ten notas co mas ty ma sice lepsi grafiku ale jinak je to stara placka ktera muze kravnout na spouste mist ... psals' i jinde .. proste (slovy AJ Rimmera) tenhle tvuj notas zaslouzi vzit ho do stodoly jako staryho vernyho psa a ukoncit jeho trapeni brokovnici ...
12 let stare, doporucene HW na tuto hru je jeste slabsi procesor nez mam ja .....Intel Core 2 Duo E6600 2.4GHz a ja mam e7300
@Tommywise (31.07.2020 00:36): tve predpotopni core2duo (tusim cca 15 stare) to proste nestiha ... myslim, ze to je boj proti vetrnym mlynum a mel bys chlapsky prijmout situaci a rozbit prasatko ... to ze hry pouzivaj i CPU neni nic nenormalniho ..
tak paradoxne pri tom poklasu FPS v tech mistech ktere sou zastavene budovami je vyuzivan procesor ....nekolikrat to vystreli i na 100 procent,coz ukazuje graf v Afterburneru, graficka karta se dotyka max. 50-60 procent
... WTF?
@Tulareanus (29.07.2020 23:46): tys me nepochopil ale to je fuk,

ted mam zas problem s kolisanim FPS, chova se to nejak divne. Celou dobu to jelo stejne tak ze v kritikckych mistech kde je hodne zastavene plochy budovami tak se to skubalo ale pak z niceho nic to zacalo jet rychle i v tech mistech az sem si rikal ze to neni mozny, jak plynule a krasne to najednou jede... jenze pak to zaclo jet zas uplne jinak - jakoby se opozdovala reakce na mys- vsechno bylo sice plynule ale pomale. Tak sem zkusil zvysit frekvenci v Afterburneru, coz na chvili pomohlo ale pak to zacalo jet jeste hur nez kdy predtim- cele to bylo jak pomale tak se to sekalo ve mestech. Vypnul sem Afterburner a ustalilo se to tak jak uplne na zacatku .... po chvile hrani se to zas zrychlilo... cim to muze byt? Je mozne ze je to tim ze mam PC v druhem patre a teplota v pokoji je extremne vysoka pri tech vedrech kdy me sviti cele odpoledne slunko do okna kde mam deku abych mel tmu? Neprehriva se tak neco?
Ale crazy zbraní s divnými scopmi, farbami, revolverovými zásobníkmi na sniperkách a rotačných brokovních je dosť aj v jednotke a dvojke. Mne osobne to teda nevadilo a hlavne pri dvojke som sa zabavil, ale tváriť sa, že to má niečo spoločné s realitou je úsmevné. :) Celkovo mi príde zvláštne, obhajovať si, že sa mi nejaká hra alebo niečo v nej páči a to i napr. vtedy ak to nie je to bežné, čo zvyknem hrávať. No a čo? Keď sa mi to páči, tak môžem byť rád, že sa dokážem pri takej hre zabaviť a nie si hľadať argumenty, že veď to nie je až také nerealistické a podobne. A keď sa mi to nepáči, tak mám predsa na to rovnaké právo. :D
@Tommywise (29.07.2020 21:19): Ok. Mně ta stylizace nevyhovuje, ani když něco připomíná realitu základem a je udělané jak v provedení závodní motorky. Je to cirkus pro mě.

To je prostě vše. A je tu víc lidí co to tak má. Na tom přece fakt nic není.
@Shoggot (29.07.2020 21:07): neony sem si nevsiml ani co too hraju, jen odlisne barevne provedeni kazde zbrane kde je pravda ze to v nekterych pripadech je jak z cirkusu, coz se mi nelibi, ale to ze strili blesky je tim upgradem ktere nektere zbrane maji, ale ja se jim prave ze vyhybam a ze tech moznosti ve hre hrat ji konvence je opravdu spousta, staci nevyhledavat to co se ti nelibi prave proto ze to ta hra si vybrat nabizi diky nekonecnym moznostem

me spis u teto hry vadi ty nudne ukoly- stereotyp a pribeh v kterem sem se davno ztratil protoze me nechytil narozdil treba od Bioshocku
@Gordon (29.07.2020 20:23): jaktoze ne, tys tam dal nejake vymyslene zrejme fan obrazky ktere hru delaji scifi jako by to byl Prey 2006 co se zbrani tyce a tady adieu na zaklade toho napsal ze ho to odradilo od toho to vubec zkusit.Ja sem dal video ktere primo v gameplayi ukazuje asi 6 sniperu primo ve hre a jak vidis zadne sci-fi jako v Prey se nekona- jen futuristicky rizle normalne vypadajici snipery... teda az na to barevne provedeni dane zbrane a efekty vystrelu. Ale konstrukci jde o zcela smyslene modifikovane snipery na zaklade soucasnosti-blizke budoucnoosti? Tudiz tve obrazky byly zavadejici.
Me jsou ty Borderlands sranda zbrane asi milejsi nez ty realne. Ale bude to tim ze jsem se s jednou musel vlacit pri zrychlenych presunech na 15km, pripadne natahovani kilometru spojovacich dratu po lese na Doupove s tim tezkym kramem na hrbu, kdyz jsem byl na vojne. Taky to byla slusna vstupenka do kriminalu, kdyz by ji nekde clovek ztratil, pripadne jistota rajonu na mesic kdyz byla kontrolovana a zjisteny nedostatky. Takove dalsi kurvitko pohody a klidu na vojne proste. Kladny vztah jsem k realnym zbranim tedy neziskal :)
Ja bych to prirovnal k Bioshocku 1, ten ma proste svuj styl a tak to proste je, taky bych si tam nedokazal predstavit m4a1. A u Bioshocku taky nikdo nevytyka sfi-fi zbrane. A nevim teda, ja tady nic jako u tech vasich obrazku scifi nevidim, vidim tu smysleny sniper konstrukci vypadajici blize realite nez nejakemu scifi jako ste vy ukazali na obrazcich nebo jake muzete videt v Unrealu-Quake 3 apodobne- je to normalni sniper rizly spis do futuristickeho havu. Ted nepocitam barevne provedeni nebo ekfekty strelby ale jen ciste to jak sniper vypada z boku na obrazku nebo ve hre v tomto videu https://www.youtube.com/watch?v=lBCQL9hUEfY