A sakra. Já to koupil kdysi v Datartu na kartičce přes TopCD distribuci. A koukám, že ta je už mrtvá :-(
@Dunemaster (06.11.2023 20:54): No, jsem na to zvědav. Hlavně to asi nepojede v uwhd a kdo ví jak se to bude hýbat. Je to sice starý, ale víme jak na tom je 15 let starý port GTA IV. Škoda, že to nedostalo regulérní remaster.
Vezmu úkol na zničení nákladu drog. Náklaďák s drogama vyhodím do vzduchu a nic. Úkol se neodfajfkuje. Je to normální? Existuje nějaký tip, jak to udělat, aby to bylo splněno? Nebo je to jen neřešitelná chyba ve hře?
@MarezCZE (06.06.2016 20:54): To záleží. Přidal jsem se k mafianum znicil vladni jednotky. Pokud kupujes zbrane stoji te 800 pesos a pokud prodavas tak za uplnej pakatel snad pistol byla nejdrazsi, co jsem prodal. Automaticke pusky, co nachazim od prestrelek za par supu..

Ta hra je prostě taková děsně prázdná. Jě nějakej barák milion dveří, bylíš ho ( skřínky 80% náboje, chleba a čas od času nějaká zbran třeba u vlády)

Hlavně pokud nejseš poctivej na začátku můžeš hned ušetřit a já poctivej přišel o prachy :D.. Hlavní ukol jsem skoro ignoroval vykosil, co se dalo a pak prostě jsem si řekl, že už to nespustím, že mě to nebaví.

Tohle mě právě na té hře strašně vadilo, chtěl jsem se hnout v příběhu dál a hra po mě chtěla hromadu peněz a řekla "hraj si". Mapa byla zbytečně velká, fyzika vozidel tragická, což dělalo cestování nebývale otravné. Navíc mě strašně iritovaly okraje mapy a džungle, kde se opakovaly kolikrát celé kusy textur. Jinak by to ale v jádru špatná hra nebyla, škoda že to nebylo dotažené do hratelnější podoby.
Boiling point je kritika soudobé společnosti. "Kapitalismus", korupce, bezpáteřnost. Má to prostě všechno. Vyhrožování nefunguje, každý si je jist jeho nezranitelností a ochranou ochabujícího systému a známostmi s bohatými a mocnými lidmi.

A ještě jednou po mně někdo bude chtít spoustu pesos za naprostou prkotinu, tak to tam celé vystřílím.
Pooky: dík za info, škoda že to žádný distributor do Evropy nekoupil.
To nikdo neví, a vzhledem k tomu že oficiální stránky Deep Shadows nefungujou, stejně jako fóra..nevim nevim.
Jestli má ta tvá verze StarForce, tak se nejspíše nehneš z místa. "Starší" verze SF si s Vistami ani sedmičkami absolutně nerozumí a aktualizovat je není možné (asi).
Patch mám nejnovější. Starší ovladače dávat nebudu - vše ostatní funguje jak má, nejsem tajtrlík. Hledat jsem zkoušel, ale marně. Resp. nenašel jsem nic v čase, který považuji za adekvátní kvalitě hry....
Stáhnout a aplikovat nějaké patche? Zkusit nainstalovat starší ovladače na grafiku? Zkusit projet fórum homepage, či zadat do vyhledávače "Boiling Point Windows 7" a ono to něco najde.
Aloha.
Tak jsem tuhle hru koupil za pár korun ve výprodeji, že by to nemuselo být zlé, ale narazil jsem na docela sviňský problém... Hra mi nejde spustit a hlásí, že ke spuštění potřebuji Windows 95-XP. To je sice moc fajn, ale když jsem čerstvě nainstaloval Windows 7, tak si tam 95ky asi opravdu dávat nebudu... Nemá někdo podobnej problém nebo netuší jak vyřešit?
Caelos: Jakto? No od začátku (3/4hry) mě to kurevsky bavilo a ke koncu kurevsky nebavilo :-) Ale tak názor, co ti vadí, by mě zajímal. Můj znáš z komentáře.

Dines: Jo, nesmíš se nechat zabít no.
Nejvíc mě sere doktor. Jsem na druhé straně mapy, zemřu, mám 22 tisíc, ocitnute se zpátky v tom městě, kde je jedinný doktor a mám 8000.
Tak na co cheat? Tam jde získat spoustu prachů, ale chce to trpělivost. Já ji neměl no.
Ano je, ale co jsem slyšel, tak prý kromě zdraví nefunguje žádný s cheatů :-)
Já ne, ale na diskuzích přímo o hře prý bez cheatu někdo barák postavil, koupil helikoptéru a tomu Pedrovi platil v pohodě pokaždé 20 000 pesos. Já nevím, kde na to mohl vzít, bych to hrál tak 200 hodin, než by se mi něco takového povedlo.
Já jsem zlatá střední cesta :-)
Hlavní hrdina by neměl být nesmrtelný a ani moc ohrožený :-)

Ale ten konec mě štval, poprvé jsem tam byl a nějak jsem je nechal rozmnožit - to už jsem byl bez šance, jak mě pak zabili, tak jsem se vrátil ozbrojený a už to trochu šlo s adrenalinem. Stejně to byla kokotina, jak to udělali.
Já hraji vše na nějtěžší a při hraní konce a toho zasraného respawnu sem krásně nadával na chlapce vývojáře a škrábal "milý" dopis ... no, asi tak nějak.
Jinak, na jakou obtížnost jste to hráli? A jak hodně vás nasral ten konec? :-)
Ožírání mě bavilo :-)
No snad ten white gold bude o něco lepší a s méně bugy. Trochu mě jenom mrzí ten desgin toho světa. Určitě to šlo udělat trochu lépe a dát tam více těch lokací :-(
Tak zrovna dnes jsem si opět nainstaloval Boiling Point, opět se jen tak flákat, plnit úkoly, opít se :))
No v jiných hrách bylo lépe řešené, ale mě tu nějak nevadilo. Dalo se hrát bez toho, ale já to používal docela často, když byl někdo přes celou mapu. Já už bych takové prcky pořádně neviděl se svým zrakem :-)
Mě se příblížení líbilo. Pooky, tobě vadí, když je ve hře něco navíc, mi to tak připadá :-)
Dines: taky tak nějak a docela mě potěšilo, že je zde plnohodnotné míření zbraní a ne "jakesi" přiblížení jak v Boiling Pointu.
A já si myslel, že ta hraje poslká. No jinak jen tak bokem, včera jsem viděl Ukrajince a už jsem měl zatlé pěsti, co kdyby mě chtěl zabít a okrást :-)
Bo ho třeba poslal Pooky za mé nízké hodnocení.
Já jsem hru také několikrát hrál od znova, abych si ji naplno užil. Když jsem ji pak celou dohrál, tak jsem si ji dával znova snad pokaždé a jen si tak hrál :))
Já hodiny počítám z principu. Na to, jak si hru užiju to nemá vliv, ale každopádně na konec hry se pořádně vybav a vyzbroj, ať tě to nějak nenasere a nezkomplikuje ti to hru.
Já hodiny nepočítám, chci si hru užít. Abych to řádně pochopil, chci to ze začátku rozjet perfektně.
15x? Proč proboha :-D
Já to rozehrál hned napoprvé úspěšně, s takovou to budeš hrát tak 200 hodin :-)
Já to projel zčásti a strávil jsem u toho 35 hodin. Pak mě štvaly ty bugy, že jsem nemohl plnit nějaké ty úkoly, jinak bych u toho ještě strávil nějakých těch pár hodin.
Já jsem nechtěl:D On stál na konci mola a já jsem neubrzdil auto a on spadl do vody. Zatím jsem nijak nepokročil, 15x jsem rozjel novou hru.
Caelos: Proč si ho zabil? To tě tak nasral, že Caelosovy nechce dát řidičské opravnění? =D