Pivo: Tu hru mám doma už asi 2 roky. Projel jsem ji několikrát ...
Máš tam respawn. Zabiješ bosse, a za chvíli je tam zase. Tohle neřeš. Na jednu stranu mi tohle vadilo, na druhou to zabraňuje dalším bugům.
Takže chlápek tam bude zase, stačí jen odjet trochu dál a vrátit se.
Hele, zabil jsem chlápka, který mi mohl prodat člun. Co když později budu chtít člun?!
Nevšimne? To by musel být slepý a blbý :-D Máš tam 10 plusek, určitě si ho všimnou lépe.

Jo létání je pohodlnější, ale letadlo rozflákám na tuti a helikoptéra jsem též občas rozflákal. Jenže mě to nějak nebavilo. Je to sice rychlejší, ale jak je mlha vidím prd a vesměs mě někdo sestřelil.
Jo to jo. Taková adventura kombinovaná s akcí s RPG prvky.
Dines: Za jak dlouho jsi to dohrál? Já u toho strávil 15 hodin a jsem na začátku hry. Ještě nemám skoro žádné hlavní questy splněné.
Jinak hra to je opravdu skvělá, dá se dělat vše - jezdit autem, letadlem, lodí. Krásné prostředí - nádhera.
Tak u toho doktora byla chyba v překladu. Léčil "dva" adrenaliny a jeden z nich byly léky.
Jinak hra se mi neseká, ale bez patchů kurevsky blbne zvuk - ten vypadává nebo se seká. Radím to opatchovat, já už to bez nich vydržím.
No teď už zase ujíždím na chlastu. Tam nějaký dement po mě chce deset tisíc, tak jsem se na to vysral a šel jsem chlastat, tak jsem prochlastal 500 pesos :-)
No dnes jsem to hrál krásných 6 a půl hodinek a ještě si to asi na chvíli dám. Zatím gringoši, já už jsem amigo :-)
Počítač mám dobrý a požadavky na minimum. Nějak si s tím později poradím ...
Dines: Ono hodně záleží na čem hraješ, při jakém nastavení, zda-li máš zapnutou vertikální synchronizaci, jaké ovladače, atd. Ale při normálních podmínkách se hra neseká (hraji na full i s ver. synch.) a nic, za co by stála chyba v programu, jsem nepostřehl.
Dobrý večír, zajímalo by mě, jestli se vám tato hra alespoň trochu sekala? Mě totiž ano ...
Pivo: Závislák! =D do špitálu s tebou =D
Jinak k dotazu - měl by to léčit také doktor myslím - zkus s ním lépe pokecat a zeptat se na všelijaké možnosti léčení ;)
Kurva. Ujíždím na lécích a doktor to neumí léčit. Umí léčit jenom adrenalin a chlast a já jsem čtrvtrý stupeň léky. Kde to jde léčit? Mám asi 200 injekcí a kvůli mé závislosti mi nepřidávají životy :-D
chlast zezačátku, teď trochu na lécích, ale jdu se léčit asi k doktorvi :-)
Příběh - takové klišé, ale celkem se mi to líbí, hlavně ten styl hraní, kde na získávání informací musím mít peníze, které získávám plněním úkolů pro nějaké skupiny lidí a když se zprátelím třeba s vládou, tak jdou po mě partyzáni a mafie. Jinak se mi ještě líbí vychytávky jako měnit kolo. Plnit pro indiány úkoly a pak od nich získané sošky prodávat překupníkovi, získávat oprávnění na řízení jakýchsik vozidel.
I to upravování a hrabání se ve zbraních - prostě jejich udržování je celkem fajn.
Prostě mě baví takový styl toho hraní, což je hodně v klidu.

A teď co mi vadí - No to zvýhodňování nepřátel, že se jim nesekají zbraně. To, že když třeba potřebuju získat nějakou věc, tak nemůžu toho člověka zabít a prohledat mu byt a tu věc získat. Prostě musím zaplatit - trochu větší svoboda by se hodila. A to příliš zdlouhavé ježdění, možná mapu mohli zmenšit.

No toť vše k tomuto minikomentáři :-)
Tohle se asi objeví, v tom plnohodnotném, který napíšu, takže už se můžeš přiklánět k plusu či mínusu :-)
Jinak dialogy jsou celkem fajn, jen ty bugy mě trošku mrzí - zvláště to vypadávání zvuku, ale to je můj problém, že jsem hru nepatchoval, takže s patchi by to bylo asi lepší. Hodnocení vidím tak na 75 či 80%
Pivo: A co příběh, zaujal? Či konverzace, baví? A ještě jedna otázka, jedeš na drogách, na adrenalinu, nebo na chlastu? =D
Tak jsem si už nějak na ten styl hraní. Na řízení prostředků, u kterých nemám povolení zatím seru. Je to taková akční adventura, i když projíždění furt té samé jungle nebo v horším případě, když přijdu o auto, tak procházení a pojebaný od vos, kober a další havěti mě trochu prudí :-)
Tak teď jsem trochu poupravil a rozebral zbraň, takže se mi ta mrcha M16A1 tolik neseká. Na styl hraní jsem si zvykl, takže mi hra zase začíná být sympatická, ale ať si kdo tvrdí co chce, tak to že já jsem střílel se zbraní a sekala se mi a nepřátelům se nesekla VŮBEC ani jednou, mě teda štvalo. Oni jsou zvýhodněni a na mě to nepůsobí moc reálně :-/
No ale i tak mě to celkem baví, není to špatné.
Mě se líbilo, jak tam večer potkávám úchyly a oni mi kecají nějaké chujoviny :-)
Já jdu na ní znova sakra. A udělám jí stoprocentně a budu plnit úkoly hlavně pro Indiány =D
bohuzel na win 7 hru zatim nerozjedu, ale uz kdyz sem videl trailery hra se mi zacala cim dal tim vic zamlouvat...snad nekdy zahraju :-)
Ještě nevím jak :-)
U obchodníka jsem byl, ale nevím co tam :-)
Však jsem to hrál jenom 3 hodiny zatím.
Pivo: Musíš upgradovat ! =P

Každopádně se moc těším na White Gold =)
Tak dnes večer si to zase zahraju na nějakou hodinku, ale stejně si stojím za tím, že sekání zbraní mě sere. Chápu, že to můžou být krámy a zasekávat se, ale když mě se sekne zbraň na jeden zásobník asi pětkrát a vyběhne nepřítel, který do mě vyprázdní celý zásobník, aniž by se mu něco seklo..... :-/
ja tudle hru dostal za 1,- ale este sem se k ni nedostal, sem zvedavy je to v cestine? nebo da se stahnout?
Caelos: To si šel na to ve stejný den jako já. Dobrá haluz. Kde už jsi? Já to hrál zatím asi dvě nebo 3 hodiny, takže jsem ještě nic hlavního nesplnil, jen se seznamuju s tím, co hra nabízí a vidím to tak, že využiju asi 10% věci z toho.
No, zatím je to takové... adventurní. Myslel jsem taky, že je to TPS.
Caelos: Tak to se nemůžu dočkat, Gringo! Jen ať se vrátíš ze San Puerta živý a zdraví. Koneckonců mě tam možná potkáš, protože Pivo a teď francouzský legionář Caelos mě navnadili jít na to znovu!
Caelos: Přesně tak, až na jednu výjimku, že často jsem na tiscali, jsem také většinou jen tu DH a docela mě bavilo napsat sáhodlouhý koment k něčemu, co si to podle mě zasloužilo =) Teda...ale nečekal jsem tak velkou kritiku =D =/
Já většinou (hlavně v poslední době) píšu sáhodlouhé komenty a to se mi do nich nevleze vše co bych chtěl. Nicméně známky za ně dostávám, takže předpokládám, že je někdo čte. Jde mi totiž o to, že od té doby, co jsem na DH, tak na jiné herní stránky nechodím, až na vyjímky, když přidávám hru, kterou jsem nehrál, to vždycky udělám takový výcuc z popisů a recenzí a vytvořím popis. Když si zde najdu hru, která by se mi mohla líbit, tak si rád přečtu dlouhé komenty, kde je vypsáno pro a proti, hlavně od těch, co mají podobný vkus. Ať nekoupím kokotinu.
Ježiš, umlaťte mě kvůli tomu .) Prostě Boiling Point mám rád, tak jsem k němu napsal to co jsem chtěl a tak trochu si zahrál na recenzi. A ten kdo to nechce číst, tak nikdo ho k tomu nenutí a ať radši si přečte jiný, kratší, tak "nenámavahý" komentář =P
Knihu si klidně napiš, ale potom by tady měla být ještě kolonka "recenze" na delší příspěvky.
Hovno, pokud mám co napsat, tak napíšu klidně knihu a ten koho hra zajímá, ten si to přečte.
Komentář má být stručný a výstižný, když si budu chtít přečíst recenzi, najdu si jich desítky na jiných webech k tomu určených. Tyhle sáhodlouhé traktáty si přečte minimum lidí a s komentářem to nemá nic společného!
Tak jsem se tady tak brutálně rozepsal, že snad na DH trhnu rekord. Uff, zajímá mě jestli to tu někdo do konce přečte =D
Nejnovejsi patch je 2.0 co byl i u ceske verze, nebo ne?
Ono je to tak rozsahly, ze se me do toho ani znova nechce poustet :)
Tahle hra vypadá tak, že solidně předběhla svojí dobu...je mnohem komplexnější než Stalker nebo FarCry 2 (ikdyž ta mají samozřejmě svoje pozitiva taky), o 99,9% ostatních fps nemluvě, takže se ptám - dá se to s nejnovějším patchem naprosto bezproblémově bugfree hrát? časem bych tomu rád dal šanci.