Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Blacksad: Under the Skin

55
1 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
05.11.2019 PS4XOne
14.11.2019 PC
10.12.2019 Switch
Vývojáři:
Péndulo Studios, YS Interactive (sekundární)
Oficiální stránky:
https://www.microids.com/game-blacksad-und…
Adventura Blacksad: Under the Skin vznikla na motivy proslulé komiksové řady Blacksad od španělského dua Canales-Guarnido a vypráví speciálně pro hru napsaný příběh zasazený do New Yorku padesátých let. Jedná se o drsnou detektivku ze staré školy, kde se místo lidí vyskytují antropomorfní zvířata a v níž se objevují dospělá témata jako například rasismus, traumata z války, zneužívání nebo korupce.

Stejně jako v předloze je hlavní postavou panteří soukromé očko John Blacksad. Na žádost dcery majitele boxerského klubu titulní hrdina přijme případ, jež ho zavede do světa boxerských zápasů. Majitel klubu byl totiž zrána nalezen oběšený nad boxerským ringem a místní boxerský favorit znenadání zmizel z povrchu zemského. Co vypadá zprvu na jasnou sebevraždu se záhy řádně zkomplikuje a různé nitky detektiva povedou do nejtemnějších koutů prohnilého města.

Hratelnost této hry je zaměřená především na hledání vodítek pro vyřešení komplikovaného případu a na vašem výběru odpovědí během rozhovorů, které pak ovlivní další vývoj a také detektivovu osobnost - hrdina totiž disponuje několika povahovými vlastnostmi, jež můžete svými volbami ohýbat. Hra obsahuje přes 30 postav, ať už nově vytvořených nebo známých z komiksů, s nimiž budete navazovat vztahy a také akční pasáže řešené prostřednictvím quick-time eventů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.