Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Black Book

10.08.2021
kompatibilní
73
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Mladá dívka Vasilisa se měla stát čarodějnici a pomáhat místním lidem od nadpřirozených útrap. Tomuto údělu se však vzepřela a zasnoubila se se s mladíkem. Jenže jakmile její milovaný umírá za záhadných okolností, je odhodlána zachránit svou lásku ze spáru pekla. K tomu však potřebuje oprášit své čarodějnické nadání a zlomit sedm pečetí střežících magický grimoár, jež podle pověstí dokáže splnit jakékoliv přání.

Příběh hry, rozdělen do kapitol, je silně inspirován slovanskou mytologií a je zasazen do 19. století, v němž se realita ruského venkova potkává s nadpřirozenem, bytostí známých z lidových pověr a kouzly. V takovém světě se svou hrdinkou procházíte z jedné lokace do druhé, vedete konverzace s různými postavami a pomáháte jim s jejich problémy. Důležitým prvkem jsou vaše rozhodnutí, díky nimž se kumulují vaše hříchy, což má dopad na zakončení příběhu. Jste čarodějka, vaše největší zbraň jsou kouzla ve formě karet a vaši nepřátele nadpřirozené stvůry, s nimiž se utkáváte v tahových soubojích, během kterých vytahujete útočné, vyvolávací a obranné karty z vašeho balíčku. Vašim hlavním úkolem je především porazit sedm mocných démonů a odemknou tím všechny pečetě v titulní Černé knize.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.