Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Battle Brothers

77
10 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
24.03.2017 PC
Vývojáři:
Overhype Studios
Oficiální stránky:
http://battlebrothersgame.com/
Battle Brothers vás přenese do středověkého fantasy světa v roli vůdce skupiny žoldáků, kteří se vydávají za dobrodružstvím, slávou a bohatstvím, aby se z ní nakonec stala armáda vzdorující invazi. V rozsáhlém světě tvořeném strategickou procedurálně generovanou mapou se setká s řadou nepřátelských rytířů i lapků, vlkodlaků, orků nebo zombií.

Vaši skupinu tvoří lidé z masa a kostí, nenajdete mezi nimi žádné mágy a příslušníky nelidských ras. Společně postupují otevřeným světem, rekrutují další bojovníky a utkávají se s nepřáteli v taktických tahových soubojích, v nichž platí permanentní smrt. Každý z členů kumpanie disponuje několika dovednostmi a vlastnostmi, které rozšiřuje a vylepšuje ve vyhraných bitvách a postupem do dalších úrovní. Karty bojovníků obsahují i místo pro zbroj, vybavení a zbraně, které se používáním opotřebovávají a je nutné je vyměňovat.

Grafické zpracování připomíná deskové hry mapou i postavami, které jsou vypodobněny jako figury.


Poslední diskuzní příspěvek

endless sandbox... Můžeš kampaň sám ukončit odchodem do výslužby a pokochat se nad score. Říkám znovu, že to vývojáři podělali tím, že…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.