Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Michal / Jihlava (ČR - kraj Vysočina)

Momentálně rozehráno


Profil

Vlastněné sběratelské edice


Nejsem ani zdaleka ten typ hráče, který musí hrát každou novinku hned po vydání. Hry si pečlivě vybírám a ani sebepozitivnější ohlasy či sebelegendárnější status mě nedonutí onu hru hrát/dohrát, když se u ní nebavím (a to ani v případě, že jsem za ní dal plnou cenu), ale jako u všeho i zde existují výjimky.

Z toho také vyplývá, že hry hodnotím podle toho, jak se u nich bavím a ne na základě jejich "objektivních" kvalit či neduhů. Stejně tak 100% neznamená dokonalou, ale jen pro mě nějakým způsobem výjimečnou hru.

Co se týče žánrových preferencí, tak dnes jsem již striktně RPG hráč, přičemž za svůj "královský žánr" považuji izometrická RPG. Dříve jsem nemalou pozornost věnoval i FPS a TPS hrám, ovšem zájem o tyto tituly mě už víceméně opustil. Adventury a závodní simulátory, které jsem kdysi také hrával, už ignoruji úplně.


HRA ROKU 2014Od roku 2014 jsem čekal leccos, ale že se mou GOTY stane anime-like konzolovka? Překvapení srovnatelné s oznámením PC portu 6 let staré PS exclusivity.Moje nejoblíbenější...


RPGAkceStrategie

[img size="79x108"] http://s27.postimg.org/vo10rp1wj/box_front.jpg[/img]

Datadisky
Netrpělivě očekávám:Oblíbení vývojáři:

Obsidian Entertainment
Valve Corporation
CD Projekt RED
BioWare
Arkane Studios