Batman: The Enemy Within - Episode 4: What Ails You

adventura > akční adventura *
adventura > interaktivní film
23.01.2018 PCPS4XOne
Telltale Games
Čtvrtý díl nazvaný "What Ails You" tradičně navazuje na předchozí třetí část. Bruce Wayne opětovně zalézá do netopýří jeskyně, obléká si bat-exosuit a vyráží do ulic na další tažení – rozsévat strach do srdcí zločinců.

V Gotham City se vynořuje nová škodná ve formě virologické bomby "Lotus" – mocná, ale dvojsečná zbraň, která umí uškodit i léčit. Je důležité mít na paměti, že odpadlický klan The Pact (i Wallerová) s ní nemá čisté úmysly. Chladná žertéřka dr. Harleen Frances Quinzel se konečně vybarvuje jako listí na podzim a předvádí nám svou pravou tvář plnou vražedné zášti. Jelikož je tohle na komisaře Gordona, jenž je již unavený diktátem The Agency, moc silné kafe, žádá o pomoc Temného rytíře. Bude to ale stačit?

Shodně též vstupuje na scénu pochmurný harlekýn hrůzy – rozpolcený muž pobledlého vzhledu, s širokým úsměvem a zelenými vlasy, který ví přesně, z jakého úhlu zaútočit, aby rivaly připravil o rozum. Batmanova nemesis se pomalu transformovává do podoby, v jaké ji známe dnes.