Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Batman: The Enemy Within - Episode 4: What Ails You

23.01.2018
kompatibilní
83
17 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Čtvrtý díl nazvaný "What Ails You" tradičně navazuje na předchozí třetí část. Bruce Wayne opětovně zalézá do netopýří jeskyně, obléká si bat-exosuit a vyráží do ulic na další tažení – rozsévat strach do srdcí zločinců.

V Gotham City se vynořuje nová škodná ve formě virologické bomby "Lotus" – mocná, ale dvojsečná zbraň, která umí uškodit i léčit. Je důležité mít na paměti, že odpadlický klan The Pact (i Wallerová) s ní nemá čisté úmysly. Chladná žertéřka dr. Harleen Frances Quinzel se konečně vybarvuje jako listí na podzim a předvádí nám svou pravou tvář plnou vražedné zášti. Jelikož je tohle na komisaře Gordona, jenž je již unavený diktátem The Agency, moc silné kafe, žádá o pomoc Temného rytíře. Bude to ale stačit?

Shodně též vstupuje na scénu pochmurný harlekýn hrůzy – rozpolcený muž pobledlého vzhledu, s širokým úsměvem a zelenými vlasy, který ví přesně, z jakého úhlu zaútočit, aby rivaly připravil o rozum. Batmanova nemesis se pomalu transformovává do podoby, v jaké ji známe dnes.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.