Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Batman: The Enemy Within - Episode 3: Fractured Mask

21.11.2017
kompatibilní
82
17 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Když už to začínalo vypadat, že se Brucovi konečně podařilo zapadnout do koloritu mešuge famílie The Pact, osud znovu zamíchá kartami a rozpoutá nečekaný kotrmelec průšvihů a zapomenutých křivd. Při plnění našeho poslání – špionáže – se objevují menší komplikace.

První z nich je Catwoman, která kdykoliv a kdekoliv se zjeví, jsou z toho jen nepříjemnosti. Druhým problémem je povaha otázek a poznámek pronášených Harleym Quinnem a Banem. Pach, který oba zvětřili, vypovídá o přítomnosti špeha, vzájemná důvěra v týmu je tak momentálně podlomena. A třetí zádrhel? Riddler. Ten si totiž něco s sebou odnesl do hrobu a bez té "věci" se plán The Pactu nehne.

Celou situaci nijak zvlášť neulehčuje ani rozhněvaný Gordon, jemuž pohár trpělivosti definitivně přetekl. Velkorysost Tiffany a Wallerové rovněž dosáhla svého "stropu". Bruce se ocitá pod tlakem, ztrácí svou suverenitu a sebevědomí, proto se kolem sebe poohlíží po prostředcích, jimiž by si zajistil nějaké ty permanentnější spojence. Je čas podělit se o některá tajemství týkající se jak Batmana, tak i jeho civilního alter-ega Bruce Wayna.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.