Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Batman: The Enemy Within - Episode 3: Fractured Mask

81
14 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > interaktivní film *
adventura > 3D adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
21.11.2017 PCPS4XOneiOSAndroid
Vývojáři:
Telltale Games
Oficiální stránky:
https://telltale.com/series/batman-season-2/
Když už to začínalo vypadat, že se Brucovi konečně podařilo zapadnout do koloritu mešuge famílie The Pact, osud znovu zamíchá kartami a rozpoutá nečekaný kotrmelec průšvihů a zapomenutých křivd. Při plnění našeho poslání – špionáže – se objevují menší komplikace.

První z nich je Catwoman, která kdykoliv a kdekoliv se zjeví, jsou z toho jen nepříjemnosti. Druhým problémem je povaha otázek a poznámek pronášených Harleym Quinnem a Banem. Pach, který oba zvětřili, vypovídá o přítomnosti špeha, vzájemná důvěra v týmu je tak momentálně podlomena. A třetí zádrhel? Riddler. Ten si totiž něco s sebou odnesl do hrobu a bez té "věci" se plán The Pactu nehne.

Celou situaci nijak zvlášť neulehčuje ani rozhněvaný Gordon, jemuž pohár trpělivosti definitivně přetekl. Velkorysost Tiffany a Wallerové rovněž dosáhla svého "stropu". Bruce se ocitá pod tlakem, ztrácí svou suverenitu a sebevědomí, proto se kolem sebe poohlíží po prostředcích, jimiž by si zajistil nějaké ty permanentnější spojence. Je čas podělit se o některá tajemství týkající se jak Batmana, tak i jeho civilního alter-ega Bruce Wayna.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.