Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Batman: The Enemy Within - Episode 2: The Pact

79
11 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
adventura > interaktivní film
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
03.10.2017 PCPS4XOne
Vývojáři:
Telltale Games
Oficiální stránky:
https://telltale.com/series/batman-season-2/
Zlověstný Riddler byl poražen. Bezprostřední hrozbu se podařilo zažehnat, nicméně nad okolnostmi jeho smrti se stále vznáší spousta nezodpovězených otázek. Když už se zdálo, že Batman a Gordon naklonili pomyslné misky vah zpět na svoji stranu, ohlašuje se nový padouch a ne jeden. O navládu nad Gothamem usiluje jistý, ze stínů se vynořivší zločinecký gang "The Pact" sestávající z vědátora Victora Friese (Mr. Freeze), potrhlé ex-cvokařky dr. Harleen Frances Quinzel (Harley Quinn), absolutně nepředvídatelného Johna Doea a nebezpečného Banea, kteří v tichosti vyčkávali, až nadejde jejich čas, aby všem vnutili svůj vlastní zákon.

Abychom oslabili nepřítele, musíme jej rozleptat zevnitř. Bruce Wayne se bude muset stát členem tohoto syndikátu. Ono v podstatě ani není zbytí. Nejdříve však musí podstoupit zasvěcovací obřad, i za cenu toho, že sestoupí na šikmou dráhu zločinu. Amanda Wallerová je rozhodnuta mu práci nijak neulehčovat...

Jak si chce v takovém světle Bruce Wayne udržet vysoký morální kredit a získat respekt? Dokáže Batman, i přes tuto vyhrocenost, zachovat obdivuhodnou osobní neutralitu a klidnou hlavu?

Jádro hratelnosti druhé epizody zůstalo oproti jedničce nezměněno.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.