Narazil jsem na zajímavý problém. Nevím, jestli jsem jediný a problém třeba nesouvisí s mým počítačem (objevuje se mi před spuštěním chybová hláška, která nemá na spuštění hry vliv), ale po nainstalování češtiny z Bonuswebu na Steam GOTY edici se mi nenačítaly achievementy.
Po přeinstalaci a hraní v angličtině již achievementy fungují.
Píšu jen pro upozornění pro případné další hráče, ať s tím případně počítají.
@Coldplaz (17.10.2013 20:13): Stejně jako Arkham City by mělo jít AA zaregistrovat na Steamu (myšleno původní krabicovka) a u obou her by člověk měl dostat automaticky všechna DLC (jakože GOTY, podobně jako nedávno u Bioshock 2). Ovšem zatím to spoustě lidí (včetně mě) nebere klíče.

Steam topic
nechcete si o gamepadech popovídat někde v PM? vypadá to, že si skvěle rozumíte...
@Cobot (21.12.2012 12:11): Tak tak... ale to nikomu nevysvětlíš, pokud to neskučil - tak jako jsem kámošovi popisoval to regulování rychlosti chůze a von "no ale dyť je to jedno, ne?" Taky jsem si to myslel, že jsem začal používat Gamepad :) A o plynu ani nemluvě...
@Walome (21.12.2012 11:39): přesně mě to taky připadá super když je to dobře udělaný. I to střílení jakoby spouští na gamepadu, plyn u auta, regulování rychlosti chůze analogem atd..
@Cobot (21.12.2012 11:36): Neni to blbost - mně ty vibrace přijdou super, ale taky záleží jak kdy. Třeba Jus Cause 2 nebo co to je vibruje prakticky furt, ale u takovýho Alana Wake to bylo fakt cool - deš lesem a najedno naběhnou ducho a gamepoad BRRRRRR!
Jsem si jistej, že jsem tohohle Batmana odehrál na Rublepad II pod D-Imput. Takže X-Imput (X360 apod. není nutný). Kvůli barevným tlačítkům a "spuštím" jsem si ale už koupil F510 a F710.

Ha zarytej PCkář a mám už gampady tři :D

Gamepad je super. Co jde hraju na něm. Jen FPS zásadně ne. Jsou ale i vyjímky jako třeba Max Payne a Spec Ops, který jsou s myší lepší.

btw: nevíte proč někdo nevymyslel vibrující myš? Kua doufám, že teď na tom někdo nevyděláte miliony. Nevim teda jak, ale nějakou zpětnou vazbu bych na střelbu uvítal. Právě na gamepadu je to super. Asi je to ale blbost co? :D
@Walome (21.12.2012 08:21): No, sporty nehram absolutne vobec (naposledy NHL96), auta takmer uplne vobec, arkady-plosinovky takmer vobec a toho Turricana bych teda ked uz tak hral na Joysticku a nie na gamepade.. Tomb raiderovky absolutne vobec..... tak neviem, mne pride zbytocny PRE MNA.
@Walome (21.12.2012 09:37): Jo tak přesně ten první (RumblePad II) tu mám na stole a doma ten F510. Ty zadní spouště jsou ale dost tuhé, když jezdím hodinu v kuse auta, prsty z toho mám úplně v křeči. Možná ten XBOX 360 ovladač bude v tomto lepší, i cenově vychází asi líp.
Výhoda gamepadu je ještě jedna - připojím notebook k televizi, vezmu gamepad a mám konzoli... :) Arkham City jsem v létě takto dohrál na TV a bylo to super. A spousta her je daleko lépe ovladatelných (Trine, NFS apod.) a některé jsou bez gamepadu dokonce nehratelné viz Lara Croft and the Guardian of Light.
Souhlas s Walome.
K tomu gamepadu u Batmana a dalších her je ještě třetí možnost, mimo XBOX 360 ovladače a emulátoru, a to je kterýkoli jiný gamepad splňující MS standard XInput (počet, funkce tlačítek, dvě analogové spouště osy Z,...), např. Logitech F310 a F510.
@mazar1234 (20.12.2012 23:16): :-D ach, ti zatvrzelí pcčkáří - taky jsem jím byl... ale dneska, když jsou VŠECHNY hry dělaný na konzole mi fakt přijde zbytečná tvrdohlavost v podobě hraní na myší a klávesnici, zejména TPS bez nutnosti míření.

Ale klid, na batmana nefunguje ani každej gamepad, musíš mít xboxáckej nebo emulátor :)

A ten gamepad by sis nekupoval kvůli JEDNEJ JEDINEj hře, to mi můžeš věřit.
AA jsem dohrál na klávesnici a bylo to docela v pohodě. Arkham City jsem hrál na xbox gamepadu a nic lepšího na to asi není.
Tak som to v mega-zlave kupil a konecne dnes prvy krat spustil. A tu vyvstal problem.

Jedine k comu som sa dopracoval bolo "pozriet si ovladanie" ... WTF "POZRIET??????" WTF, zatial som nenasiel silu hrabat sa v tom ale nejako zacinam mat podozrenie ze tato hra nema volbu nastavenia klaves.... radsej sa opytam skusenych hracov, je to akoze fakt naozaj pravda? tato hra neumoznuje nastavit lubovolne klavesy? alebo som iba slepy ( v co dufam).
@Joker X (07.09.2012 20:21): zkus spustit gfwl mimo hru, přihlaš se třeba i na web a když oboje pojede spusť teprve hru. Mě to taky dělalo bordel a tenhle podivnej postup mi pomohl. Přišlo mi to jako když to jsou tři nezávislý způsoby jak se přihlásit a nějak se to musí "propojit". Vim ale že to zní jako kardinální blbost :D
Mám takový problém... Hra mi při každém spuštění píše, že nejsem přihlášen k žádnému profilu GFW. Přitom mám staženou nejnovější verzi GFW a když jsem si nainstaloval starší verzi tak mi to nutí aktualizaci na nejnovější. Měl někdo podobný problém? :-/
@Chuck (14.07.2012 23:27): B:AA jsem neměl chuť hrát. Ale měl jsem nový pc a dem dneska už moc není, tak jsem to zkusil. Po pár min. jsem to vypnul. Děsně mě to nebavilo.

Ale znáš to, občas Tě napadne zkusit něco znovu. Tak jsem to zkusil. A byla to pecka. Plná hra mě taky bavila,dnes bych tomu dal víc než 75, tenkrát mě děsně deptala konzolovost, ale dneska už jsem téměř smířen s tím, že pc hry = konzolovky.

edit: doporučuji hrát s gamepadem
@Chuck (10.07.2012 13:02): Hraji nyní s finální verzí češtiny z idnesu pro verzi 1.1 a funguje bez problémů. Instalace taky v pohodě, jen po instalaci ochrana, tuším je to SecuROM, nerozpoznala DVD a musel jsem restartovat, pak vše O.K..
Ptát se místní komunity složené hlavně z angličtinářů na to, jestli někdo hru zkoušel s dodatečně instalovanou češtinou, je asi zbytečné, že? :-) Zdá se, že se tam docela dost mluví a nejen to.