Ahoj, mám problém u této hry s Xbox LIVE. Když hru zapnu, tak se začnou stahovat aktualizace. Po stažení napíše, že není možné aktualizace stáhnout. Nevíte někdo co s tím ?
PS.: Hru mám originální
@NateLogan (15.01.2012 19:13): Zrovna offline mód na Steamu je věc, která mě v minulosti neskutečně štvala, když jsem nějaký čas trávil mimo dosah internetu. Nefungoval skoro nikdy nebo přestal fungovat po pár spuštění hry.
K tomuhle bych řekl, steam funguje dobře, vývojáři z Rocksteady jsou věřil bych taky schopní, no a Microsoft LOL vždyť ho všichni známe:)). Tím se ale nesměju KRomanovi na jeho místě bych byl taky hodně naštvanej...
@Vodny (15.01.2012 16:50): Když se pokazí Steam Cloud, savy jsou mimo jiné vždy dostupné offline na PC uživatele, pokud samo sebou je někdy na tom PC měl. Takže i tady lze použít offline mód, který kupodivu poslední dobou i funguje.
@Danny (13.01.2012 13:25): Nenáročný, jak se to vezme. Nehraju moc online, respektive mulťák u her s GfWL. Drtivou většinu her mám na Steamu a jsou bez GfWL, takže mi to nevadí. Že je ta služba osekaná mi nevadí, k tomu co potřebuji (hrát hru) to stačí. Největší problém mám s těma savama, který se nedají přenášet. Na druhou stranu moje neschopnost dohrát hru na jednom kompu je taky smutná. To co se stalo KRomanovi je velká smůla a naštve to, nicméně s kvalitou hry jako takové to nemá nic společného. Stěžovat by si měl Microsoftu. Stejně tak by se mohlo stát, že se třeba nedejbože "porouchají" servery u Valve a bude problém s hraním her se Steamworks, s cloudem, což ale nebude chyba tvůrce hry.
@NateLogan: Ty ocenění jsou zrovna jediné plus GfWL podle mě, tím že jsou bodované a dají se přehledně srovnávat s ostatními uživateli. Tím končí moje chvála GfWL a zbytek je absolutní tragédie a ty ukládání pozic, to je něco nehorázného. Pochybuji, že bych se ještě někdy v budoucnu třeba k Batmanovi vrátil, abych znovu vše hledal a sbíral, jen abych si zahrál ty moje vytoužené výzvy a může za to jen stupidní GfWL. Kdyby se mi ta hra opravdu nezalíbila, tak by mě to tolik nemrzelo. Jedinou možností je Arkham City, ale jelikož obsahuje též GfWL, tak mě to dost znejišťuje.

Jinak profil na webu se dá zobrazit zde: http://live.xbox.com/en-GB/Profile?gamertag=KRoman47cz , ale bez přihlášení nejde nic vidět kromě přezdívky a ikony.
@Vodny (13.01.2012 13:09): Tak Achievementy jsou fajn (i když jsou čistě Xboxácké, tedy dost zbytečně naroubované na samotný postup hrou), ale to je tak vše. Link na profil na webu asi neexistuje, klient je čistě ingame (nelze pozvat online uživatele nehrající GfWL hru do hry)... Prostě je to konzolový klient absolutně se nehodící na PC platformu. Kdo by to do hlavního tahouna PC platformy řekl.

A mimo to je ta služba nehorázně osekaná vůči její plné funkčnosti v USA.
@NateLogan (12.01.2012 19:30): Já úplně proti GfWL nejsem, od té doby co funguje (v základu) v našem regionu s ním nemám problém, jen mě štvou ty savy a neschopnost jeho dalšího vývoje (cloud, fungující market, lepší GUI atd.). Samozřejmě regionální resktrikce (viz. dlouho nefunkční DLC k Section 8: Prejudice) jsou opruz, ale hry, které v současné době s GfWL mám (FlatOut: UC, Dirt 2, Batman: AA, Section 8: Prejudice, Gears of War, GTA IV) s ním fungují, respektive můžu se přihlásit pod svým CZ účtem, sbírat achievementy a hrát MP, což mi tak nějak stačí.
@Vodny (12.01.2012 18:08): Data u GfWL jsou šifrovaná na ID uživatele Winsows, takže je ani nemůžeš přenést z jednoho účtu pod jiný na tom samém OS. Spolu s regionálními restrikcemi, technickými problémy a ignorováním celé platformy (od jejího uvedení se GfWL nijak nezměnilo, kromě přesouvání pod doménu xbox.com) je to asi to nejhorší, co mohlo PC potkat spolu s GameSpy a mizernými porty z konzolí.
Stupidní to je, ale to je chyba vývojářů popř. toho podělanýho GfWL, který ze srdce nesnáším. Člověk se s tím s*re, hledá všechny hádanky s tím, že si pak pročtu všechny profily postav, poslechnu záznamy rozhovorů a zahraju všechny výzvy. Ale místo toho se to jen podělá, takže nemám nic a celé to bylo absolutně zbytečné, abych u toho strávil dalších 15 hodin, to mi za to nestojí....
Ono s těma savama v GfWL je to divný, já teď rozehrávám počtvrté Gears of War kvůli různým reinstalům systému a upgradům kompu a nikdy se mi nepodařilo uložené pozice rozjet u nové instalace hry. Je to na pytel.
@Vodny (12.01.2012 17:22): Tohle nemá se Steamem nic společného, běží to na GfWL, které se o tyhle drobnosti stará. A ke vší smůle to samé postihlo i dvojku, jen ve větší míře (asi to ovlivnila snaha zároveň do toho implementovat i Steam Cloud).

@montana (12.01.2012 17:51): Mno, rozhodně jde o součást zážitku, který je spjatý se samotnou hrou... Někdy prostě nejde ignorovat game-breaking bugy, jakkoliv vzácné, pokud postihnou zrovna mne. Metacritics, Amazon a asi i Ebb jsou ale extrémy :)
Dost stupidni kvuli tomu srazit hodnoceni. To te stavi do stejne skupiny jako ty paka na Metacritic nebo Ebba :)
Sám nejsem, kontrola souborů nic nevyřešila. Když jsem si tam vložil jiný save, tak ho to taky hlásilo jako poškozený, ale když jsem vytvořil vlastní nový, tak ten šel. Pak jsem ještě četl o Obnovení systému, jenže jelikož byly teď Windows aktualizace, tak mi tu zůstal bod obnovení jen z dneška a Batmana jsem hrál naposledy dva dny zpět. =/ Jiný způsob jsem nenašel.
Tak k tomuto už se určitě víckrát nevrátím! Mít to fyzicky, tak asi zlomím DVD.
GfWL je příšernost. Jejich web je totální blivajz z 95 % odkazující na xbox verzi služby (v současnosti totálně odlišná od té PC verze), případně odkazuje na neexistující stránky :D.

Taky podporuje jen 35 zemí.

U online aktivací her si z lidí dělají vyloženě srandu, protože nejdřív řeknou, že hry nemají omezený počet aktivací, ale v dalším odstavci řeknou, že jej mohou mít (viz tady). Ale zase by teoreticky neměl být problém hrát hru na více PC zároveň, pokud tedy dotyčnému nedojde počet aktivací (ta blbost vyžaduje i aktivaci na separátních účtech Windowsu).

A pak je tu ta blbost s nepřenositelnými savy her. To je věc, kterou já osobně nesnáším na této službě nejvíc.
Joo, je to zlo maximálního kalibru. Klepu na dřevo, poslední dobou s tím nemám problém, ale pokud to někdy po mně bude chtít heslo a přihlašovací údaje, tak budu pěkně v řiti. Tehdá jsem si založil asi dvacet různých účtů na různé mejly...
No já včera instaloval bráchovi Arkham City a myslel jsem, že rozmlátím klávesnici. Hra se instalovala tak 15 minut (ale dobrý ještě), ale ten porod s GfWL - to jsem nezažil. Prve jsem to zkoušel přes svůj účet, abych neztrácel čas vytvářením novýho - psalo mi to, že nepodporuje můj region (při tom tam mám ČR nastavenou). Tak ok, založím novej na bráchův mail, hodím tam USA region. Pak jsem asi 15x zadával jejich imba nečitelnej antispam kód s tím, že jsem pokaždé musel vyplňovat znovu heslo a TAJNOU odpověď na TAJNOU otázku. Ok, mám účet, tak jakože už kurva chci pustit tu hru. Ale né, ono si to musí stáhnout profil do PC, přičemž poprvé to nějak shodilo celou hru, podruhé mi to napsalo, že chce updatovat GfWL, potřetí že chce updatovat hru (pokaždé to hru vypne a instaluje přes instalátor) a teprve po nějaké hodině čistýho času jsem se dostal do hlavního menu. Jako sry, ale všechna čest warezu, protože toto mě přesvědčilo, že za svý prachy si určitě nikdy nic, co má nálepku GfWL, nekoupím.
Nevim jak pro SVK, ale pro CR uz to neni problem - CR je uz mezi podporovanymi staty. Krom toho mam pocit, ze ani crack problemy s GFWL neresil - vzdy bylo potreba mit zalozeny offline ucet.
Super dík, to si pridám do favourites, už som s tým mal veľa krát problém a vždy som to riešil crackom.
Boha dobrý je ten Xbox Live Services Games for Windows Live Marketplace či ako sa tá p...vina volá, má na to niekto zo Slovenska nejaký recept ako to rozbehať okrem cracku, kedže zjavne XLSG4WLM™ nie je možné používať zo SVK?
Proč bych to měl hrát na gamepadu? B:AA jsem zkoušel jak na gamepadu, tak na klávesnici a s klávesnicí jsem se cítil mnohem víc sebejistěji. Nemám rád otáčení kamery analogem, když se můžu krásně rozhlížet myší.
normálně(v komixech) Robin tyč nemá, ne? to si jen přimysleli vývojáři? ale hraje se s ním skvěle(má super gadgets), škoda, že se za něj nedá hrát v SP :/
Hamil hodně dabuje (a fakt to umí), takže hlas pravděpodobně umí měnit hodně dobře. A to jeho zranění obličeje taky asi zanechalo nějaké stopy.

BTW Jokera dabuje i v animáku (seriálu), takže praxi rozhodně má :D
tak AC pokořeno, hlavní dějová linka je relativně krátká a i celkovou délku 40ti hodin nvm, kde vzali, je to kratší...snad výjde kočičí DLC(snad první, co bych si s radostí koupil) nebo bude více využívaná v pokračování a Robina chci taky! :)

pořád ale nechápu hlas Jokera! Buď umí Mark mluvit 2mi hlasy nebo se za těch 30 let ten hlas změnil, z SW ho mám naposlouchaného dokonale

tak se těšte a hlavně to hrajte na gamepadu! ;) (nejlépe xboxovém)
nesekl se někdo pod tím výtahem(zaseknutý, může akorát nahoru/dolů pomocí pistole) ve Steel Mill? Už jsem zoufalý, asi půl hodiny jsem zkoušel vše možné a nemůžu se dostat nahoru, že já vůl šel na tu side misi s Freeze granátem :/ nebo je to nějaký nechutný bug

EDIT: lol, tak jak vidím na YT spoustu lidí má ten samí problém :D
už celkem nervím! jak na Solomona?

Catwoman - její pohyby, boj a stealth je tedy něco

otevřený svět Batmanovi jen prospěl, opravdu velké +
Cobot: bohužel žádná velká změna v tomhle ohledu...
pip: tak je to jen prostředek k "cestování" většina hlavních misí se stejně řeší v uzavřeném prostoru budovy jako v Asylum, je ovšem pravda, že tolik hrdinů/villanů a odboček je trochu kontraproduktivní, ale tak zatím paráda...riddlerky řeším jen, pokud mi příjdou do cesty, stejně jako v předchozí hře. Btw aspoňže jsou ty chalange a můžu picknout Catwoman či Robina, ten mi příjde pěkně badass, snad bude mít v dalším díle taky nějaké mise, jako kočka :)

jinak ty létací side mise jsou celkem dál už těžký! :D ne a ne proletět ten kanál nad vodou :D ale už jsem byl od toho 3tího kruhu asi metr, damn :/
A ja nevim, me to prijde takove nejake preplacane. A moc velke, nez abych se sral treba s hledanim riddlerovych trofeji. Osobne tu vetsi rozlohu vubec vnimam spis negativne.
Mno já nic nečtu, nechávám se překvapit :) Já si to blbě přečet, myslel jsem, že tam jsou celkově 4 mise... už je pozdě :/