Walome: no už se to psalo vícekrát, navíc i v menu jsou přístupné mise za Catwoman a jsou jen 4 :/
Arkham City je skvostné, všechno je tak propracované oproti jedničce, ach to létání je žůžo. Ovšem absolutně nejvíc mne to baví za Catwoman! Až mne mrzí, že jsou jen pouhé 4 epizody, klidně bych uvítal celou hru.

hraje ještě někdo? jsem zvědav na hodnocení AC, když Asylum má tak vysoké :D
tak to s tema kodama s Catwoman dobre zabili! :D no jen doufam, ze ho pozitri tam mit budu a i vytisteny! :D
Některé karty blbly... například u mě hře občas (často) spadlo fps hodně nízko bez jakékoli zjevné příčiny a jediné co to opravilo byl restart hry. Když se ti to stane jednou za hodinu (řekl bych, že i víckrát) tak to dokáže dost srát... A vím, že jsem nebyl jediný, komu se to stávalo...
Já hlavně doufám, že Arkham City nebude mít stejné problémy s grafickýma kartama, jako Arkham Asylum...:(
Já recenze nečtu, protože z 95 % mají recenzenti úplně jiný názor než já :). U PC recenzí mě zajímají jen případné technické problémy.
NL:jn to bude velky rozdil, PC bude mit asi tak 63%, ale na ni si musis pockat jeste mesic, na ty prevratne novinky a inovace :D
uz vyslo 32 ceskych recenzi? ah tak to, sem ani nevedel, ze je v cesku tolik hernich webu...
Vypadá to špičkově... a mám z toho hodně Zelda pocit...XD (ale to může být tím, že jednu teď zase hraju)
stáhl bych to a porovnal, ale je to moc práce. přijde mi to normální. tedy normální hnusný rozmazaný obraz videí wherever ;-)
btw. Kdyz uz se tu daval odkaz na recenzi na gametrailers, nemate take u toho jejich debilniho prehravace tak hnusne rozmazanej obraz? Ja to od nich musim vzdycky stahovat na disk, jinak se na to neda koukat.
když Batmana zajmou a vypne ti obrazovka jakoby odešla grafika málem jsem spadl ze židle...
Garret: co mas na mysli za moment? nejak si nemuzu vybavit
btw Killer Croc tam opravdu nebude? Na souboj s nim sem se tesil nejvic a pral jsem si ho ve 2jce, ale opravdu vypada, ze tam neni :/
jsem zvedav jestli to do vydani PC verze stihnu vubec dohrat, kdyz to ma mit 40+ hodin + budu odtahovan od AC BF3 a U3 :D ale aspon tu muzu dat koment s honocenim :)

Garret: raduj se za sve druhy a prej nam to ;)
tak to vypada, zatim, ze dle hodnoceni ma AC nejvyssi hodnoceni z celeho roku, to ale asi na hru roku stacit nebudee
Hm, tak ten závěrečný fight je teda pěkná otrava. Po třech pokusech jsem to vypnul... S koncem se teda hoši moc nevytáhli.
Google problém vyřešil. Zdá se, že problém je někde v PhysX, takže stačí vypnout tyhle efekty jede se dál.
Safra, mám GOTY verzi ze Steamu a hra mi v jednom místě vždy zamrzne a spadne. Po jakémsi "snu" v márnici se mi při jejím opuštění objeví černá obrazovka a hra spadne. Nesetkal se s tím někdo? A hlavně nevíte někdo jak to ošéfovat?
Virus: ta catwomen je stejne nej, mozna Joker ujde taky....btw kupujes collectorku U3??? ja bych chtel jen ten steelbook nebo knizecku, jinak je to onicem :X, nevis, zda tedy budou prodavat jen ten collectors box jako u 2jky????
kua sem to chtel koupit az po sleve ale tento nadherny steelbook mi neda, asi nejhezci, co sem videl - hum ted jeste pouvazuju o Deus Ex 3 limitce, zasoby se GAME uzi + BF3, U3, no to bude pekny listopad, pac vsechno v nem vychazi, nemohli to vice rozlozit? :D

Virus: jako steelbooku pro Arkham City v jinych obchodech???
V diskuzi pisou neco jineho. Ze bude hra sice brandovana jako GfW, ale nebude vyuzivat GfWL.
Žádám o radu na hru Batman: Arkham Asylum. Při spouštění zčerná obrazovka a naskočí mi hláška: ShippingPC-BmGame.exe s možností odeslat/neodesílat. Po zmáčknutí neodesílat mi naskočí další: Message
History: ?INT?Version.ID.Unreal?INT?Version.ID.Local?FMOD:42 200/42 200 Game
Dále obsahuje asi dvacet řádků nějakých adres, které nebyly nalezeny: Př.:
Ordinal 651()Addres=0x3...(následují nějaká čísla a písmena) (filename not found)
Addres=0x..... (filename not found), po zmáčknutí OK nebo křížku se hra nespustí.
Hru jsem odesílal na reklamaci, ale neuspěl jsem, takže problém bude asi v mém PC. Už fakt nevim co dál, ještě jednou prosím, jestli by se tu nenašel nějaký odborník ,který by mi poradil čím by to mohlo být, sám se v tom nechci hrabat, abych ještě něco nedomršil.
Akorát, že jsem ani o jednom neřekla, že to "nemám" ráda, ale spěte dál.
Garret: tak to jsem se po DLOUHÉ době u internetu upřímně od srdce zasmál :-D
nemáš ráda vibrace ani svalnaté chlapy, co jsi to za ženskou? ;-)

hra je to opravdu vynikající...
Jsem překvapená, jak dobrá je to hra. Upřímně, první věc, která mě odradila jsou svalnaté modely postav, které připomínají hnusnou Gears of War (fuj!), ale celková atmosféra, hádanky a relativní volnost, zábavnost jsou docela fajn.

Zdá se mi to celkem jednoduché a umocňuje to fakt, že hraju poprvé s gamepadem a hraje se to velmi pohodlně. Zrovna tady myš a klávesnici docela oželím. Sice nemám vibrace, ale můžu se v tomhle horkém létě chladit ;;;;))))

ehm