WTF? Jednou si stěžujete na sračkoidní grafiku, a když už ji máte, tak brečíte, že se to nedá hrát... A don't get it.
Na PCT se o tom bavíme, moje první dojmy z dnešního rána:

Teda, o půlnoci se mi to odemklo a byl tam region lock (kupoval jsem na origin india za 600Kč) takže jsem to v uplay musel aktivovat přes india VPN (což fungovalo, a hra už jede komplet bez VPN v pohodě).

Ale ta "optimlizace" je fakt otřes. Je na mojí sestavě absolutně nemožný se přiblížit 60fps. Ikdyž jsem dal vše na minimum, 720p, tak se prostě k 60, ani 50 v podstatě nepřiblížím. Myslel bych si že 4ghz 2500K, který je mnohonásobně rychlejší než ty jaguary v konzolích by to tolik brzdit nemělo, ale očividně brzdí.
Když dám grafiku na high, 1080p, tak mám v paříži v těch davech 25-35fps. Což je prostě opruz.

A nejvtipnější je, že hra jela na 14.9 driverech stabilně, ale jak jsem tam nahodil ty special ACU bety, tak hra začala padat a ještě dělat brutální stuttery.

Nedá se svítit, tohle je ještě větší tragédie než AC4.

Ale na druhou stranu se musí uznat, že grafika, hlavně postav a pak nasvětlení scény a škála města, je skutečněj next gen. Prostě ten skok tam vidět je. Ale upřímně bych bral horší grafiku/méně lidí/whatever výměnou za 60fps. K čemu mi je epický megaměsto když se to hraje debilně a nepohodlně ?
K ničemu.

Ale stejně to asi překousnu a zkusím to v těch 30ti nějak hrát, už pro tu grafiku :)
A ten parkour se mi tady taky líbí, to rychlý slejzání budov je super.

Jinak zlatý Watch Dogs. Ty mi jely mnohem lépe než tenhle clusterfuck.
-------------------

Teď jsem přišel z práce a jdu dál zkoušet :)
Wow na Metacritics od prvních 400 hráčů skóre 3.3 je šílenost.
Presne tak Black Flag je v serii ozivenim. Tiez som uz bol z tych istych hernych mechanik kazdy rok otraveny, preto som niektore casti vynechal. Black Flag mal ale velmi dobru tematiku pirátov a lepsiu piratsku hru nepoznam. Sceny na lodi, boje na vode mali neskutocnu atmosferu a playlist v podobe spievajucej posadky uplne genialny.

Unity mi pride ako krok naspat ako keby sa zasa pokracovalo niekde v Brotherhood casti. http://www.forbes.com/sites/insertcoin/2 ... sk-total-derailment/
@Cobot (13.11.2014 10:44): To jsem si po AC2 a datadiscích taky řikal, proto jsem AC 3 vynechal. Ale s pirátama (Black Flag) už většinu času strávíš na moři prakticky bez lezení, s prvkama far cry jako je manuální zaměřování střelnými zbraněmi, lov, rybolov, potápění a rpg systém zlepšování lodi (ne pouze estetické, ale praktické) se ten rozměr přeci jen rozšířil. Když potom přišlo město tak sis ho řádně užil bez pocitu rutiny.
Není trochu blbý, že tahle hra může nabídnout už jen nové město, ale gameplay furt stejnej? Já naposledy hrál Brotherhood, a na další díly se časem chystám, ale už "tenkrát" to bylo furt na jedno brdo.
Tak nič, ako tak o tom všade čítam, tak to bude znova časť, ktorú vynechám (po Revelations a AC3). Po pokroku ktory bol v AC-Black Flag, sa zasa vratili uplne vsetkym k starsim dielom. Sice by to v coope bola urcite zabava, ale ta hra ma tak vela problemov a je tak neskutocne domrvena a zle optimalizovana + uplay servery nefunguju dobre (multak FC3 viac nesiel ako isiel).

To prostredie Paríža ma lákalo velmi, to mesto mám rád. Ušetrene prachy ale tiež nie su zlé :)
Oni chtěj prašule za cheaty do single playeru? :-O A prej je příběh ve hře celkem špatnej a postavy v něm stejně tak. Optimalizace na *** a bugy kam se podíváš. A PŘESTO, když se dívám na jakékoliv video, tak mě atmosféra Paříže naprosto pohltí, a nedokážu negativním názorům, které teď lítaj okolo skoro ani uvěřit. Sakra práce Ubisofte, si nám nějak zEAovatěl.
@Garret (11.11.2014 23:19): to mi nemusíš vyprávět, já na PS3 dohrál RDR...ten se taky permanentně pohyboval někde kolem 20-25...

Už proto by všechny hry měly být na PC by default..
Hodnocení na metacritic pod 80%...to je na takhle hypovanou hru v podstatě úplné fiasko...
Ať žije next gen, na PS4 se to válí někde kolem 20fps na 1600*900
A občas klesne někam k 18ti:
Zajímavý že to na PS4 běží hůř než na Xbone, asi za to může pomalejší CPU, ale stejně divný že by 150Mhz mělo takovej vliv.
"A ano, bugfest to jistě bude, jak už to u warez verzí bývá zvykem. "
Mám se smát nebo brečet ? :/

imo je velká škoda, že celá tahle série je zprasená budoucností a šílenostma okolo, mělo to zůstat čistě u historických témat a neplést tam scifi prvky (to co normálně scifi žeru)
Pánové vaša nová noční můra XD

MINIMUM:
OS: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit operating system required)
Processor: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM)
Hard Drive: 50 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
Additional Notes: Windows-compatible keyboard and mouse required, optional controller

RECOMMENDED:
OS: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit operating system required)
Processor: Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 780 or AMD Radeon R9 290X (3 GB VRAM)
Hard Drive: 50 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
Additional Notes: Supported video cards at the time of release: NVIDIA GeForce GTX 680 or better, GeForce GTX 700 series; AMD Radeon HD7970 or better, Radeon R9 200 series Note: Laptop versions of these cards may work but are NOT officially supported.
Čím víc Haythama, tím líp, je to nejlepší postava série, jinak obsahově to vypadá stroze a působí to bohužel odbytě
@Gordon (13.10.2014 17:10): Jistěže chtějí a vyvojaři se jim přizpůsobují. Ono rozpočet pro AC a všeobecně AAA hry není nejnižší, takže se musí přizpusobovat trhu. Navíc dnes je her, u kterých je třeba přemýšlet mrtě díky indie sceně. Stejně tak hardcore her... Stačí jenom furt neremcat a hledat.

btw...
"PC Gamers! We're pleased to announce that Assassin's Creed Rogue will be coming to PC in early 2015. "
A taky nový trailer
@Fritol (13.10.2014 16:40): To jsem myslel obecně, hry u kterých nemyslím mě nebaví tak moc jako ty u kterých myslet musím, takže je beru jako oddychovky. Ono jde ale udělat každá hra aby se u ní myslelo, dokonce i závodní, ale vývojáři prostě chtěj aby se hra líbila a aby se dobře prodávala, a většina hráčů chce jen kosit nepřátele bez myšlení a prokládat to WOW! momenty. Pak se to blíží víc k filmu na kterej stačí jen čučet.
@Gordon (13.10.2014 16:27): Děláš jakoby AC serie někdy byla výzvou či chtěla po hráči myslet. Proboha.. ještě mi někdo řekněte, že chcete premýšlet u závodní hry. Ta serie je již od prvního dílu příšerně casual. Možna se dřív mačkalo o jedno tlačítko navíc, ale to je tak vše... Když chcete myslet, tak hledejte logické hry.
To zjednodušené skákání je imo super právě. Nevím teda jak vy, ale obvykle v AC hrách trávím několik desítek hodin. Když si vemu, že skákám a šplhám v každé misi a vůbec polovinu času co hraju, tak by mě asi jeblo kdybych nemohl plynule přeskákat stromy, domy, cokoliv bez zdržování a přemýšlení, kam skočit teď.. V Black Flag se v podstatě skoro nešplhalo a vůbec mi to nechybělo.

A ano, bugfest to jistě bude, jak už to u warez verzí bývá zvykem. Tuhle serii si předobjednávám a krom nevyšplhatelného stromu s výhledem v AC3 jsem neměl nikdy žádný problém. A světe div se, nikdy se nestalo, že bych kvuli tomu "UPlay které nefunguje" nemohl hrát. A 30 fps u hry jako AC stejně prd poznáte takže who cares... Stejně PC verzi opatchují.

Na světě je milion "starých dobrých" her, tak je jděte hrát. Cílová skupina jsou dnes casualove a na těch především záleží :)
Dnešní tendence evoluce her jsou dle mého názoru špatné. Hry vypadají lépe, ale nenutí hráče přemýšlet, vše je hráči naservírováno na stříbrném podnosu, který si ale musí pořádně zaplatit, a to předkrm, první chod, druhý chod a ještě dezert. A to nemluvím o příplatku, za přílohy, vodu do polévky atd. Podle všech novinek a věcí, které nám ukazují ve videích, a které mají být "immersive and breath-taking" jako např. fps lock na 30, se mi příčí jakkoliv Ubisoft podporovat (a to nemluvím o jejich skvělém U-play, které polovinu času nefunguje a druhou polovinu se aktualizuje). Jsem zvědav, jak bude vypadat AC: X.
Nejde teď jen o Ubisoft.
Teda ty novy "moderni" a "efektni" parkour pohyby z videii pro pubose mi do historicke hry absolutne nesedi... stejne tak proskocit nekomu oknem, projit se domem a nikdo ani nemukne, wtf?

A vzhledem k nestihacce, ocekavam stejny bugfest jako trojka. Fakt kazdej novej Assassin cim dal, tim min zajimavej a unavujici.
Mám takový dotaz, bude ovládaní stejné jako v AC III nebo AC IV, nebo se to vrátí ke kořenům ala AC:Brotherhood nebo Revelations? V AC III a AC IV, mě opravdu odráželo "konzoloidní ovládání" a jeho zjednodušenost, kdy při lezení postěnách téměř stačí držet šipku a jednu klávesu. Rád vzpomínám, jak jsem při AC I řešil první stěnu, hned po skoku do balíku sena, a prsty mi pomale nevystačovaly na potřebné klávesy :)