@SavageCZ (11.03.2019 22:15): Myslím, že Valčík má pravdu a skutočne to bude mondegreen. Ja tam tú češtinu nepočujem.

Ale v súvislosti s touto debatou ma napadlo, že nakoľko sú hodnoverné prepisy rôznych odpočúvaní. Či je tam nejaký systém krížovej kontroly presnosti prepisu, aby sa vylúčila situácia podobná tejto, keď tam každý rozoznáme niečo iné.
@Gordon (11.03.2019 19:59): Skutočne si želám, aby existoval stroj času a ja som sa mohol vrátiť do doby pár sekúnd pred tým, ako som klikol na ten odkaz. Vyhodil by som poistky. A pre istotu v celom meste. :)
Ještě k té zajímavosti co jsem přidal. Celé to zní: děkuji, děkuji, přeji také hezké svátky, nashledanou. :)
Origins super, Odyssey taky velmi fajn .. ale pokud vyjde v roce 2020 podle nepodložených spekulací něco jako Legion z Itálie (Řím atd) .. tak to už mě namíchne.
Jo ja uz vim, ja ten instinkt skoro nepouzival, pac me vadi ze mi pak hra ukazuje kde co je.
@raisen (01.03.2019 11:35): tak to pardon. Smaz si ten zensky rod v mem predchozim prispevku, nejak, ocima:)
Ja si vubec nevybavuju kdyz sem Origins hral ze tam neco takovyho bylo. A pritom vim jiste ze jsem pouzival oboji :)
Tak jsem se po dlouhém rozhodování zda Origins nebo Odyssey rozhodl pro nádherný Egypt. Zatím nejsem nijak zvlášť daleko, ale už jsem se do toho pomalu dostal. Dlouho mě to nebavilo a pak se najednou něco zlomilo a nemohu se od hry odtrhnout - doufám, že mi to vydrží až do konce :-)

Jediné s čím se zatím peru je ovládání. Když jsem si ho zkusil přemapovat ku obrazu svému, rozhodilo to zase něco dalšího (většinou nějakou kombinaci kláves), takže jsem se rozhodl přijmout to defaultní. Zajímalo by mě ale, jestli se dá nějak vyměnit prosté stisknutí tlačítka za dlouhé podržení. Příklad: když chci použít orla, tak musím tlačítko "V" pouze zmáčknout, a když chci použít instinkt, tak ho musím podržet. Dá se to nějak prohodit? :-) Assassina prokládám druhým Tomb Raiderem, takže je to vždycky ohromný šok - dvě hry, co se hrajou skoro stejně, ale ovládají úplně jinak :-D
@player (05.02.2019 11:08): Ono ty zkoušky nejsou moc těžké, spíš jsou zkouškou trpělivosti a vytrvalosti. Opakuješ to samé furt dokola, snažíš se neudělat chybu, dokud nesrazíš HP bosse na minimum. Ten maličký dmg je otravný, i když nevylučuju, že jsem třeba něco přehlédl. Za mě teda každopádně dost slabě navržené bossfighty.
@Zoltan (13.01.2019 16:03): Podařilo se ti alespoň jednu z nich udělat? Dělal jsem Sekhmetinu zkoušku a tím lukem (protože k ní se nedostanu.Kolem ní je ohnivá zeď) se mi zdálo, že jí dělám jenom velmi malý poškození. A to mám luk dobrý. Jsou u těch bohu nějaká místa kde jím dávám vyšší poškození?
Dřív byli ve všech Assassin´s Creed na střechách vojáci takže když jsi šel po střechách musel jsi dávat pozor kam jdeš. V Originech na to ale rezignovali a na střechách jsou vojáci jenom v hlídaných oblastech. Tohle mi trochu v Originech chybí.
Jde načíst hru od určité pozice ve hře? Jako bylo to možný v Assassins Creed I,II a III (šlo to pokud si pamatuji v AC I,II a III u DNA). Nebo jestli to je jako v Mafii III, kde když dohraješ hru musíš jí hrát celou od začátku a nelze začíst třeba od prostředka?
@player (19.01.2019 20:21): No jistě, že ve hře. Ovšem obchodníci mají materiálu pomálu. Čili, pro získání je vhodnější buď rozebírat nalezené zbraně, nebo útočit na karavany které materiál převážejí.