Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Aqua Kitty: Milk Mine Defender

Aqua Kitty, Aqua Kitty: Milk Mine Defender DX, Aqua Kitty UDX: Xbox One Ultra Edition, AQUA KITTY UDX

03.10.2012
09.06.2013
28.10.2013
25.11.2014
03.02.2017
15.02.2018
kompatibilní
65
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Světové zásoby mléka docházejí a tak jsou kočky z celého světa donuceny s tím něco udělat. Musíte tedy se svým týmem koťat "mléko-kopů" překonat strach z vody a ponořit se na mořské dno, kde prý jsou ukryté rozsáhlé zásoby přírodního plnotučného mléka.

Tento trochu šílený příběh nás uvádí do retro 2D arkádové ponorkové střílečky. Hlavním úkolem hráče je bránit se svou ponorkou koťata těžící mléko z mořského dna před nájezdy různorodých podmořských potvor. Vedle toho se snažíme samozřejmě dosáhnout co nejvyššího skóre, k čemuž pomáhá i multiplikátor skóre, který se zvyšuje resp. snižuje dle toho, jak rychle za sebou ničíme nepřátele. V orientaci nám pomáhá malá radarová obrazovka v horní části. Samozřejmostí jsou různé power-upy, které je potřeba sbírat.

Jednotlivé úrovně si nejprve musíme odemknout v kampani. Kromě ní je možné si zvolit i nekonečný mód a snažit se o dosažení nejvyššího skóre. Hra obsahuje i lokální co-op mód pro dva hráče.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Koťata těží zásoby mléka z mořského dna! Ten námět mi přišel tak praštěný, že jsem si říkal, že by to možná mohla být docela legrace. Nebyla. Autoři námět dál nijak nerozvíjeli, ani žádné další ujetosti se ve hře vlastně nevyskytují. Příběhové pozadí, které mohlo normální arkádovou střílečku povznést nad hromadu své konkurence, je tedy nakonec zklamáním.

Ale v tom podstatném tedy v hratelnosti si vodní koťata vedou už mnohem lépe. A zvláště milovníci starých arkádových či osmibitových stříleček by si zde mohli přijít na své. Hra totiž na první pohled tyto doby připomíná. I když je potřeba přiznat, že co se týká obtížnosti, tak hra spíše cílí na dnešního hráče. Problémy nastávají až v závěrečných úrovních, tam jsem se teprve začínal dostávat na provozní teplotu.

Asi největším problémem této hry je to, že mě vlastně ničím nakonec neokouzlila. Je to řemeslně dobře zpracovaná arkáda, ale kromě ujetého námětu jsem na ní nenašel nic originálního. Snad jedině bych vyzdvihl to, že je vidět, že autoři přemýšleli při tvorbě vašich protivníků. Každý je totiž jiný nejenom svou vizáží, ale trochu i svými vlastnostmi a je tedy dobré vědět jak si s kterým protivníkem poradit, a ne jen zběsile střílet kolem sebe.

Hru jsem si celkem užil, ale nadšením do stropu neskáču a vracet se k ní nejspíš nebudu.
+11