Na jednu stranu oceňujem checkpointy v Anniversary re-release bez ktorých by bol Another World určite frustrujúcejší ale že je možné ho podľa videí prejsť aj za 20 minút ak hráč vie čo a ako, to je snáď u takejto klasiky vtip :)
Na gameexpresu teďkonc anniversary edition ve výprodeji za sympatických 59Kč. :-)
To sem tam jako skákal přes ty chcípáky v zemi zbytečně ?
Takže musim zpátky a vypustit tu vodu?
A já doufal, že to pude jinak protože mě pak pokaždý zabijou dva hajzlové co dou na mě z obou stran nebo opičák co má asi permanentní štíta do země pouští náký výboje :D.
Díky.
Nevíš, které bonusy jsou součástí toho vydání? U jiných vydáních jsem četl o plakátech, CD se soundtrackem, nějakých textících (pravděpodobně pouze v digitální formě) a making of videu (pravděpodobně pouze v digitální formě).
Stejně ještě počkám, co Eric Chahi udělá s oficiálním digitálně distribuovaným releasem. Když jsem si mu stěžoval, odpověděl mi, že se současná situace nelíbí ani jemu a že se podívá, co se s tím dá dělat.
Kde se dá koupit krabicová verze za 8 euro?
Častěji si kupuji digitálně distribuované verze her, protože se domnívám, že z jejich prodejů připadne (nej)větší díl peněž vývojařům. Rád podporuji vývojaře mých oblíbených her.
"žádný emulátor nebyl třeba"

A co myslíš, že je DOSbox? :P

Jinak ten SNES emulátor jsem tu zmínil jen proto, že se v něm dá libovolně ukládat, nevim jestli si to nepochopil jinak.
montana: No muj nejoblíbenější komentář u "hledání min" to sice neeliminovalo, ale přesto to beru jako negativní odezvu.
Nj, stači napsat něco negativního na starou hru a hned se každej může posrat aby ti dal mínus
Koukám že muj pěkný komentář je nakonec po zásluze potrestán, jen dávejte mínusy, třeba dostanu nějakej skrytej achievment :-)

Jinak jsem to dneska rozehrál znova (na DOSBoxu). Zatím jsem teprve u zatopení jeskyní, kde se mi nějak nedaří před vlnou vody uniknout. Jinak názor jsem na to nezměnil, to jako zase ne.
ugraugra: Zdechnul jsem přitom snad tisíckrát, bylo to takové divné (jako muj komentář) a za projetou hru se mi to ani označovat nechce, protože nijak hrdej na tom nejsem.

Karasman: Komentář možná divný je, určitě si zasluhuje mínusy, nicméně si za nim prostě stojim. Ale jo, uznávám, podobný drobnosti v mých komentářích jsou. Nicméně slovo "víceméně" jsem bral jako všeříkající. A k divnejm hrám budu psát divný komentáře, na to je holt třeba se připravit :-)
Kubulus: no psals, že je to tak těžký, že se to prostě nedá... Celkově máš ten komentář takovej divnej... :-)
Karasman: Kde jsem řekl, že to nejde dohrát? No a hru jsem už dávno projel, ale že by měla přijatelnou obtížnost, to si tedy nemyslím.
Kubulus: nezdá se ti, že si trochu protiřečíš? V komentu píšeš, jak to nejde dohrát (což jde naprosto bez problémů), post podemnou je zase, že už jsi to dohrál...
MickTheMage: Věř mi, nežiju v jeskyni a přehled o obtížnosti starších titulů mám. Nicméně Another War je těžký, ne že ne. Dřív jsem tu hru dohrál až do konce, ale nějaký dobrý pocit jsem z toho jako neměl. Že je to hra krásná, to je nepochybné.
mtm: šlo tu o to, že v emulátoru si to může ukládat jak chce, což značně snižuje obtížnost a hlavně frustraci ze hry.
Na co emulatory, ked existuje remake, ktory bezi nadherne v hi-res a vo Windowsoch. Na druhej strane, je stale rovnako tazky, ale rovnako krasny a vynikajuci ako v casoch ked som chodil na zakladku :), ehm. Holt, kubulus nemoze vediet ako sa v davnych dobach hrali hry ;))
kubulus: jestli ti to přijde těžké, tak si sežen SNES romku + emulátor, přes kterej si to můžeš libovolně ukládat a loadovat. Navíc mi tak fungovala hudba, která se v DOS verzi nějak podělala
nedavno jsem zkousel tuto hru pod dosboxem, ale nejak mi to neslo. Nevite co delam spatne?, vzdycky po prehrani uvodniho intra se napise kod pro dany level a ze stisknutim klavesy pokracuju, jenze po stisknuti klavesy se intro prehraje znova a znova po stisknuti klavesy pokracujte a tak porad dokola..., nevite co s tim?, jestli , hru mam stazenou z dj old games, ale zkousel jsem i jiny abonware stranky a to same:(.

Jo už jsme zjistil čím to je. Ono to už nebylo intro, ale přímo hra a ty chapadla mne vždy vtáhly pod vodu a hra začala znova a kvůli špatne nastavenému ovládání mi to nereagovalo.
V te kleci musis prece mackat sipky < >, abys ji rozhoupal :))
Ale hra je to dost tezka, zvlast proto, ze hratelnost stavi na vecnym opakovani urovni, az do te doby nez se je naucis na zpamet.
taak tohle sem hrál, ale jen krátce, moc sem to nepochopil, já se vlastně ani nedostal z té klece, to taťka na to nějak došel, přišlo mi to docela obtížné, pak sem ztratil disketu a nedohrál to :(