Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Alba: A Wildlife Adventure

11.12.2020
81
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Alba je malá holčička, která připlula na středomořský ostrůvek, aby tam strávila letní prázdniny u svých prarodičů. Má v úmyslu na vlastní pěst ostrůvek patřičně prozkoumat a pořídit snímky zdejších živočichů do svého deníčku, ovšem jakmile zjistí, že místní zvířata jsou v ohrožení, rozhodne se s tím něco udělat a založit hnutí za záchranu ostrovní přírody.

Alba: A Wildlife Adventure je relaxační počin od tvůrců oceňovaných her Monument Valley a Assemble with Care, inspirovaný vzpomínkami tvůrců na dětství strávené v prosluněném Středomoří. Herní náplň se skládá především v průzkumu malého ostrova, na němž se nachází krom idylických pláží a travnatých oblastí i několik výškových budov a zřícenina hradu. Alba je mladá ekologická aktivistka a aby pro svou věc získala i další místní osazenstvo, bude muset občas i někomu s něčím pomoct nebo splnit drobné přání. Hra se však nese v poklidném duchu a je zcela na vás, jakým tempem se rozhodnete objevovat tajemství místní přírody.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.