Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Assemble with Care

19.09.2019
26.03.2020
79
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V Assemble with Care se vtělíte do role Marie, mladičké vášnivé cestovatelky, kterou její kroky na toulkách po světě zavedly až do zapadlého přímořského městečka Bellariva kdesi na jihu Evropy. Na svoje cesty si přivydělává opravami všemožných přístrojů, což je zároveň hlavní náplní této hry.

V jednotlivých úrovních se dostane na rozebrání a opravu handheldu, fotoaparátů, kazeťáku anebo pevného telefonu. Během vaší brigády se navíc na pozadí odvíjí příběh obyvatelů městečka Bellariva, kteří mnohdy potřebují nejen spravit předměty, které vám nosí, ale i své životy a nešťastné vztahy a lásky. Každá z třinácti úrovní má mírně odlišně sladěnou barevnou paletu a zabere přibližně 15 minut času.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • iOS 75
pokud máte rádi starou elektroniku a rádi se v ní vrtáte (i když netušíte, co vlastně provádíte), assamble with care je pro vás. příjemně napsaný a skvěle nadabovaný coming-of-age story o dívce, která umí spravit víc než jen rozbité věci.

Pro: voice acting, feel good vibe

Proti: předvídatelný příběh

+6