After Burner

28.09.1990 TG16
1990 SegaMDArcade
květen 2006 J2ME
2015 3DS
SEGA Enterprises Ltd., Unlimited Software Inc. (PC verze), Activision Software Studios (AmstCPC verze, Spectrum verze), Argonaut Software (AtST verze, Amiga verze), Dalali Software (C64 verze), CRI Tokyo AI (FMT verze), Tengen (NES verze), Dempa Shinbunsha (SegaMD verze), M2 Co. (3DS verze), Software Studios (MSX verze), Bits Laboratory (TG16 verze)
Klasická letecká střílečka z roku 1987 si z původních arkádových automatů a konzolí Sega Master System našla cestu přes téměř všechny dobové konzole a domácí počítače, až na platformu PC a operační systém DOS. Hráč se chopí ovládání letounu F-14 Tomcat vyzbrojeným palubním kanónem a naváděnými střelami. Po vzlétnutí z letadlové lodě Sega Enterprise pak z pohledu třetí osoby ve zběsilém tempu likviduje nepřátelské letouny v 18 levelech. K doplňování omezeného počtu naváděných střel poslouží čas od času přilétnuvší nákladní letoun. Cílem hry je, tak jako u automatové verze, dosáhnout nejvyššího skóre.