Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Ve čtvrtek rozehráno. Hra je fakt suprová. Dávám to v klidu. Jen jsem pozdě zjistil, že to jde zesvětlit. A kde je pokročilé grafické nastavení. Absence klasického ukládání moc neva. Obtížnost sice časem stoupá, ale dá se to vždy nějak zvládnout. Vlastně ani nevím, jak jsem některé úseky dal. Ta variabilita provedení je značná.

Level č. 5. Tak to je síla, ale svým způsobem dokonalé. Cesta přes krychle vedla tím nejhornějším směrem. Normální skákačka. Horší už byl návrat zpět, ale taktéž se mi to po několika nezdarech povedlo.
No popravdě o vše kousek, divný ovládání, trhání (možná moje pc), děj, i když Maddie tu jsem si hned oblíbil a konečné ponaučení bylo taky dobré za to palec. Podle mě jsem si to měl zahrát jindy, s jinou náladou.
Asi jsem čekal trochu víc, obzvlášť po přečtení Kwokyho komentář. Nejspíš jsem netrefil správné rozpoložení na tuto hru. Papa yo se neopakovalo.
Ten název mi vždycky připomene Community: My uncle put his finger in my no-no! :-D