Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Refunct

16.10.2015
07.06.2017
07.06.2019
kompatibilní
74
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Refunct je plošinovka viděná z pohledu první osoby. Ocitnete se v prázdném prostředí se šedými plošinami a obklopeném vodou. Je na vás, abyste ho oživili. K tomu slouží červená tlačítka, ke kterým je nutné doskákat a dotknout se jich. Následně se z vody vynoří další část světa. Pokud se poprvé postavíte na některou z plošinek, tak se ze šedé obarví do veselejších barev a herní svět tak postupně "zkrášlíte".

V pozdější fázi hry je nutné používat některé speciální pohyby, jako odrážení od zdí, vyskakování z výtahu se zachováním hybnosti nebo zachycení na okraji plošinky, na kterou jste těsně nedoskočili. Nejsou k tomu určené žádné speciální klávesy – stačí správně načasovat stisknutí skoku. Na některých hůře dostupných plošinách se nachází předměty ke sbírání a tím hra nabízí hráčům další výzvu. Největším trestem za neúspěch však není smrt, ale "pouze" nutnost po pádu opět vystoupat nahoru.

Herní doba k dohrání a zisku všech Steam achievementů je přibližně 1 hodina.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.