Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Grapple

09.03.2015
48
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

3D plošinovka Grapple vám dá možnost ovládat malou pružnou kuličku, která se umí přilepit na libovolný povrch. Také dokáže vystřelit lano s omezenou délkou a zachytit se na některé z plošin. Na laně se pak může zhoupnout a pokud spojení s plošinkou přerušíte ve správný moment, doletí kulička na požadované místo. Pokud ne, spadne do vesmíru a začínáte od začátku nebo od checkpointu.

Aby to nebylo tak jednoduché, na některé plošinky se lze pouze přilepit, ale ne zachytit lanem. A jiné zase při přilepení zabíjejí. Hra tedy vyžaduje kombinací logického myšlení (je nutné vymyslet řešení) a hbitých prstů (pro správné provedení triku). Můžete také sbírat ukryté bonusy, které jsou často umístěné na těžko dostupných místech.

Grapple obsahuje celkem 90 levelů. Ve speciálním módu Speedrun je možné odehrát všechny levely v řadě za sebou a soutěžit o co nejlepší čas. Hra vyšla pouze pro platformu PC.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.