Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

A Hat in Time - Nyakuza Metro

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
10.05.2019 PC
Vývojáři:
Gears for Breakfast
Oficiální stránky:
http://hatintime.com/
Nyakuza Metro je v pořadí druhé rozšíření pro 3D plošinovku A Hat in Time s Hat Girl v hlavní roli. Opět přináší novou dějovou kapitolu, ve které výletní parník z předchozího DLC Seal the Deal vystřídá japonské podzemní metro plné koček. V něm je titulní hrdinka zaměstnána místní kočičí šéfkou nelegálního byznysu s drahokamy a aby získala 10 nových přesýpacích hodin rozmístěných porůznu po neony prosvíceném metru, bude muset přičuchnout i ke zločinným aktivitám, ovšem s roztomilostí sobě vlastní. Pro tyto účely dostane do výbavy účelovou baseballovou pálku.

Ani v tomto rozšíření nesmí chybět hromada nových oblečků, kosmetických doplňků a odznaků s retro kamerovými filtry. Přibyly také samolepky, které můžete lepit na různá místa, nebo si jimi polepit deštník či baseballovou pálku. Přidán byl i další Time Rift s názvem Rumbi Factory.

Nejvýraznější novinkou je možnost zahrát si s padesáti dalšími hráči přes online multiplayer a společně si projít kampaně, zasoutěžit o umístění v žebříčcích nebo se pokusit zdolat Time Rifty, přičemž pro komunikaci mezi hráči mohou sloužit hráčovy samolepky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.