Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

A Hat in Time - Seal the Deal

13.09.2018
18.10.2019
31.03.2021
kompatibilní
68
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Seal the Deal je první DLC pro roztomilou 3D plošinovku A Hat in Time, přidávající do hry především nový hub The Arctic Cruise a herní mód s názvem Death Wish – sérii úrovní vyznačující se vysokou obtížností pro ty, co mají rádi opravdovou výzvu. Obě nové části hry se odemknou po nasbírání příslušného množství Time Pieces.

Zbrusu nová epizoda The Arctic Cruise přivádí naší hrdinku na výletní zaoceánský parník, udržovaný v chodu zástupem tuleňů a pod vedením nevrlého kapitána mrože. Hat Girl se coby čerstvá posila do svérázného lodního personálu bude muset hodně otáčet, aby obsloužila mnohé hosty, mezi nimiž nechybí i pár starých známých z předchozích kapitol.

Přídavek přináší také dalších 6 Time Rifts úrovní, spoustu doplňků, klobouků, oblečků a odznaků, mezi nimiž za zmínku stojí Odznak nostalgie, zpřístupňující možnost přepnout si vizuál na "kostrbatější" grafiku připomínající plošinovky z platformy Nintendo 64.


Poslední diskuzní příspěvek

Původní hru jsem ještě nehrál, ale zaujalo mě, že s tímhle updatem vyjde i splitscreen co-op a celé DLC by mělo být zdarma, pokud jej stihnete 'koupit' do 24h po vydání (dnes 20:00 tuším).

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Jak jsem psal v komentu pro původní hru, je to skvělé, ale po 10 hodinách mi to stačilo. A DLCčka tenhle můj pocit nijak nezměnily a musel jsem do nich trochu tlačit. Nechápejte mě špatně, je to pořád dobré, ale není tady nic nového/jiného, co by nějak nabouralo stereotyp. Je to "jen" další svět na prohopskání. Žádná nová čepice nebo nová mechanika.

A ten zbytek? Nové time rift levely byly fajn, další outfity jsou ok. Death wish challenge bych možná i býval byl plnil, kdyby bývaly byly součástí už základního průchodů a ne jako separátní úrovně. Protože opakovat již dokončené levely jenom kvůli nim se mi už nechtělo.

Shrnutí:
Více téhož bez větší invence. Což není hned špatně, ale pokud se na to vrhnete jako já hned po základní hře, nemusí vám to stačit.

8. bod herní výzvy 2021 (hardcore)

Koment k původní hře
+18