Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

A Hat in Time - Seal the Deal

80
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
13.09.2018 PC
Vývojáři:
Gears for Breakfast
Oficiální stránky:
http://hatintime.com/
Seal the Deal je první DLC pro roztomilou 3D plošinovku A Hat in Time, přidávající do hry především nový hub The Arctic Cruise a herní mód s názvem Death Wish – sérii úrovní vyznačující se vysokou obtížností pro ty, co mají rádi opravdovou výzvu. Obě nové části hry se odemknou po nasbírání příslušného množství Time Pieces.

Zbrusu nová epizoda The Arctic Cruise přivádí naší hrdinku na výletní zaoceánský parník, udržovaný v chodu zástupem tuleňů a pod vedením nevrlého kapitána mrože. Hat Girl se coby čerstvá posila do svérázného lodního personálu bude muset hodně otáčet, aby obsloužila mnohé hosty, mezi nimiž nechybí i pár starých známých z předchozích kapitol.

Přídavek přináší také dalších 6 Time Rifts úrovní, spoustu doplňků, klobouků, oblečků a odznaků, mezi nimiž za zmínku stojí Odznak nostalgie, zpřístupňující možnost přepnout si vizuál na "kostrbatější" grafiku připomínající plošinovky z platformy Nintendo 64.


Poslední diskuzní příspěvek

Původní hru jsem ještě nehrál, ale zaujalo mě, že s tímhle updatem vyjde i splitscreen co-op a celé DLC by mělo být zdarma, pokud jej stihnete…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.