Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

911 Operator

Jutsu Games •  PlayWay S.A. (PS4) •  Code Horizon (XOne)
24.02.2017
08.11.2017
09.11.2017
28.11.2017
26.10.2018
kompatibilní
72
10 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Představte si — ve sluchátku se vám ozve cizí muž, tvrdíc, že si nechtěně přeťal tepnu na ruce a masivně krvácí. Jak zareagujete? Takovými a podobnými otázkami vás konfrontuje simulační hra 911 Operator. Díky polským vývojářům z Jutsu Games máme tu příležitost si vyzkoušet práci dispečera tísňové linky, koordinujícího všechny složky záchranného systému.

Hráčovým úkolem je na dálku vyhodnocovat závažnost oznámení a hbitě rozhodovat o tom, jestli vyšle sanitku jednu, nebo víc, zdali helikoptéru, vozidla pro hromadná neštěstí, hasiče, eventuálně policii a jaké vybavení k zásahu použije (neprůstřelná vesta, lékárnička, brašna s nářadím...). Souběžně poskytuje asistovanou první pomoc po telefonu až do příjezdu posádky na místo. Často půjde o velmi vypjaté situace, které vyžadují opatrný přístup. Operátor nejdříve musí zjistit, odkud onen hovor pochází (lokalizace polohy) a o jaký problém se jedná, popř. odhalit pravý stav věci (omyl, triviální dotaz, náhodné vytočení v kapse, kabelce...) — kdo skutečně rychlou pomoc potřebuje, a kdo si chce jen ušetřit cestu do ordinace svého doktora. Za správně vyřešené případy dostáváme peníze a tím pádem možnost dokupovat si, modernizovat techniku, spotřební materiál, či personál.

Vteřiny ubíhají a s každou minutou se snižuje šance na záchranu života. Není prostor na chyby. Zvládneš to?

911 Operator běží na mapových podkladech reálných měst z celého světa (import metadat z OpenStreetMap).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.