Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

112 Operator

23.04.2020
08.10.2020
21.10.2020
23.07.2021
73
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Není mnoho her, kde by se hráč mohl stát operátorem tísňové linky, tato hra ale tuto možnost nabízí. Cílem hry je dostat pomoc (záchrannou službu, policii nebo hasiče) tam, kde jsou zrovna potřeba. Buď skrze hlášení o incidentech nebo skrze konverzaci s volajícím - tyto rozhovory obsahují spoustu dialogových možností k situaci např. co se stalo, kde se to stalo, možnosti resuscitace, nebo poskytnutí první pomoci, jak by se měl volající zachovat, co by měl nebo neměl dělat apod.

Celou hru doprovází zvuky a hlasy z rádia informující o dění na místě incidentu a je zde možnost sledovat samotné místo incidentu, po příjezdu zvolené jednotky na místo, jako malého schématu. Hráč si může vybrat již připravené scénáře související s jednou událostí (např. velký požár, zemětřesení, pád letadla dokonce i koncert potřebující stálé monitorování situace všemi třemi složkami záchranného systému) nebo vlastní volnou hru, kde je i možnost vybrat jakékoliv známější a některá méně známá města z celého světa. Co třeba pomáhat lidem v Los Angeles, New Yorku nebo snad Praze, Ostravě? Výběr je zde pouze na hráči. Hráč má i možnost měnit vybavení jednotlivých členů posádek a kupovat různé modely vozidel. Hra je ale ještě ztížena dalšími faktory jakou jsou třeba měnící se počasí s bouřkami, zemětřesení, povodně, sněhové závěje nebo úmorná vedra; dále třeba vznikající zácpy okolo nehod a potřeba více jednotek na místě zásahu v jeden moment z důvodu většího počtu agresorů se zbraněmi nebo většími požáry.

Jedná se pokračování hry 911 Operator. Hra dovoluje hrát s hovory z původní hry, obsahuje ale i naprosto nové události, hovory, vozidla a vybavení. Fungující Steam Workshop obohacuje hru o další spoustu výtvorů z rukou hráčů. Hra Vás odmění za každou maličkost, ale i tvrdě potrestá za každou chybu ať už ztrátou bodů nebo in-game emaily a zprávami informujícími o úspěchu, neúspěchu nebo dalším pokračování a rozuzlení řešeného incidentu nebo hovoru.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.