Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Hm, teď váhám, koho vzít do party. Moje hlavní postava je elf, chci mít dost companionů, takže jsem začal zlehka dopovat charisma, jinak ho specializuju na throwing + dodge, dal jsem mu zlodějský základ (kapsářství, základní plížení) a čas od času ho chci poštelovat i v temné nekromancii a té škole magie, která končí familiarem.
Charakter elfa by měl být kombinací malého podvodníka + zhruba na lvl. 20 se zvrhnout ve vraha. Přesvědčení převážně záporné, ale beru spoustu toho, co se namane, protože samozřejmě potřebuju prachy a zkušenosti
Tak a teď co za parťáky?
Virgila s sebou tahám hlavně proto, aby dával příběh jakýs takýs smysl, když jsem to ještě nedohrál - má to smysl ho vláčet?
Jako dalšího mám Sogga, chtěl jsem, aby byl můj tank/bodyguard, ale je příšerně pomalý. Občas (zřídka) nicméně svou práci udělá poměrně efektivně.
Chci také Gara - myslím, že svým zaměřením by mohl přidat ruku k dílu poměrně pádně.
Rozhodně bych chtěl dvojici nekromancer a nemrtvý bojovník z Ashbury.
A samozřejmě psa (bez nároku na charisma) a familiara (bez nároku na charisma).

Otázkou tedy je, mám propustit Virgila nebo Sogga? Případně oba? Nebo si je nechat a raději nadopovat charisma na 20?
@Bodkin (19.08.2012 16:55): Nakonec jsem to vyřešil plížením - vlezl jsem jakoby zleva za stroj, aktivoval plížení, položil dynamit a celkem v klidu odešel :) Teď potřebuju ještě schrastit 1200XP, abych získal pick pocket bodík, vykradu všechny a všechno, udělám banku a se Shrouded Hills jsem skončil :)

EDIT: Hm, stát se v této hře kapsářem je docela dlouhodobá záležitost...
Nevíte někdo, jestli se dá nějaká postava omráčit tak, abych jí mohl vybrat kapsy? Případně by mi ještě pomohlo, jestli můžu zničit parní stroj ve Shrouded Hills, aniž bych zabíjel toho retardovaného trpaslíka? A vůbec, jak zaútočit na neživý předmět (bedna, stroj,...)?
Jste banda hnusných vyděračů a už bůhví kolikátý rok navazuji na tradici 'prázdninové Arcanum' :D
Jak je to vlastně tady s těma levelama? Max je jich 50?

A za každý desátý jsou dva body místo jednoho?
jo na madbrahmin fóru tam byl mezi zkušenýma angličtinářema strašnej hate na "pseudovtipnou" stylystiku a technickou stránku Birdmanovy češtiny, ale to ta oprava řeší a dělá hru kompatibilní s módy vylepšující kosmetický vzhled hry
Jo? Tak někde jsem tu četl že čeština znemožňuje něco..V tom případě jdu na to :D asi..
Jo tak už vím proč jsem to předtím smazal... není nad to hrát hodinu a pak po smrti zjistit že jste neukládali... :D
@Walome (07.08.2012 13:19): Už je to dávno, tak se možná pletu, ale mám dojem, že questy tu karmu pouze mění, ale jejich zadání ní není ovlivněno. Vliv má hlavně na parťáky.

(ale třeba to tak fakt není)
Bastardi, děláte mi chutě.. jestli kvůli vám nedám zkoušky.. :D Každopádně pojedu anglicky jak radíte a něco se snad přiučím.. snad to nebude tak hardcore angličtina jako v VtMB.. a je tam nějaký systém karmy? Jako můžu být neutrál který se občas zachová jako bastard (něco jako postava z mého avataru - čestný, férový ale sobecky by obětoval cokoliv a kohokoliv aby došel k cíli) .. jde mi o to jestli tam jsou nějaké požadavky na úkoly (jsi moc zlý, moc dobrý bla bla) nebo bonusy za kladnou či zápornou postavu.. protože to tu tak vypichujete jako by postava která zachová kladně neměla přístup k mnoha questům.. tak dumám nad tím proč tomu tak je :D
To já si koupil jako první originální hru Dračí Historii a pak většinou hry z levelu (Fallout, X-Com 3), vyjímkou byla hra Heroes 3 s datáčem ta stála v roce 2000: 1200 Kč a považoval jsem to za hodně výhodnou nabídku :)
@pipboy (07.08.2012 09:11): Tak to se mi ani nesnilo, že bych měl někdy prachy na to, abych si koupil origoš hru. Ačkoli WarCraft 3 jsem si koupil v době vydání, takže ty nesny se plnily docela brzo :)
@MickTheMage (06.08.2012 14:32): Hezká polička, takovou mám taky, i když tam má ještě knížky. Tyhle velký krabice jsem nechal v posteli, páč zabíraj děsně místa a mám v nich naházený jiný hry. Hlavně se jim propadají dna a děsně mě to deptá. ALE má to kouzlo.

Jinak já osobně to Arcanum nenašel, ale dík za snahu :)
Nasiel som jednu blbu fotku (blba - pred krabicou Arcana zrovna nieco stoji, ale vidno z nej tolko, ze velkostne sa da porovnat s ostanym okolim police :) ) a je rovnako velka ako ostatne big boxy (tretia krabica z pravej strany, za drakom :) ).
Onen manuál k Arcanu, který vyšel v ČR, je po obsahové stránce nesmírně povedený, nicméně jeho zpracování (vazba) pokulhává. Jestli si dobře vzpomínám, jednalo se o lepenou vazbu, která se začala záhy rozpadat, a to jsem se k němu nechoval nijak špatně ani jsem jej příliš často nepročítal.
Ale sami jste shit z alberta. Se doma mkrnu co to je, ale takova ta standardni velikost ala game4u to neni, pokud si to s necim nepletu.
v Brně v Game2k nebo jak se ten bazar jmenuje prý krabicovku mají, ale neviděl jsem ji. Když mi te nchlápek říkal, že ji mají za 400Kč, tak jsem mu odpověděl, ať to ani nehledá. Ne že by to bylo moc vzhledem ke kvalitě hry, ale tolik peněz jsem zrovna utratit nechtěl :(