Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Milí uživatelé,
kalendářní rok 2012 se nám pomalu ale jistě chýlí ke konci, dovolte mi tak za celý tým stojící za naší databází Vám popřát do toho dalšího jen to nejlepší, a to jak v herním, tak především v tom osobním životě.

Věříme, že se i tento rok dařilo našemu webu plnit úlohu Vašeho "herního domova", a to i přesto (nebo spíše právě proto), že byl právě před necelým rokem od základů přestavěn. I nadále budeme dělat vše proto, aby byl Váš pobyt co nejpříjemnější a stále jste měli důvod se vracet. Ostatně, není úplným tajemstvím, že další vylepšení (úprava a přemalování některých pokojů, nové koberce i nábytek...) přijdou cobydup. A architekti, kteří za nimi stojí, z nich mají opravdu radost...

Nicméně Vánoce jsou (těžko říct zda zcela právem) označovány jako svátky klidu. Takže si hlavně odpočiňte (ať už u her či ne), ať se tady další rok všichni sejdeme ve zdraví a plné síle. :-)

Memphis

P.S.: A nezapomeňte na naše Vánoční nadělování!

Diskuze ke článku

Všici si pořádně užijte oslavy Novýho roku, krásně se opijte a at vám ten nadcházející rok co nejvíc vychází :-)
Všem přeji šťastné a veselé Vánoce, hezkého Silvestra a hodně štěstí a úspěchů do nového roku 2013
Už jsem to vedle postoval, ale Vánoční přání bych rád vyjádřil tímto krátkým videem=) Klidné Vánoce.
moc děkujeme za přání a za to, co pro nás všechno děláte ;o)
Přeji Vám krásné prožití Vánočních svátků, bohatého Ježíška a šťastný Nový rok ;o)
Také se připojuji k příjemnému prožití vánočních svátků a v roce 2013 hodně zdraví a pohody nejen u her. A ať ta třináctka nepřinese nikomu z vás smůlu!
Pěkně nám ten rok utekl :)

Tak si užijte Vánoce, hodně zdraví a štěstí v roce 2013 a chovejte se k sobě slušně, když už jsme o chlup přežili toho 21.12. 2012 :)