Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
Vydavatelství Bastei Lübbe AG, což je většinový vlastník studia Daedalic Entertainment, prodává 41% podíl na vlastnictví a ponechává si pouhých 10%. Dle oznámení z 19.5.2020 jsou kupujícími Carsten Fichtelmann (zakladatel studia a CEO) a Stephan Harms (COO) a fakticky tak získávají společnost zpět do vlastních rukou.
Ten Daedalic má obrovské zľavy na Steame ( aj inde) snáď každý týždeň, čo im dochádzajú prachy alebo čo? aj o ich nových adventúrach už dávno nebolo počuť - Silence, THE DEVIL´S MEN
@Maximus (17.05.2013 17:55): :-) Vypadají opravdu krásně, ale osobně preferuji adventury s renderovanou grafikou. :) No podle toho, kolik adventur od Daedalicu na Steamu je, tak počítám, že by tam být mohla i tato. Ale také jsem ještě žádnou informaci nenašel.
Mne sa neskutočne páči ich kreslený štýl, na ručne kreslené adventury mam veľkú slabosť :)
a ozaj aj The Night of the Rabbit bude na Steam? nikde som nenašiel taku informaciu
Tak pro fandy adventur dobrá zpráva. Na Gogu se už dá předobjednat dobře vypadající adventura The Night of the Rabbit. Navíc by podle GOGu měla být k dispozici i čeština (samozřejmě formou titulků).
Zkoušel jsem to jen krátce, na screenech to vypadá líp jak v pohybu, některé animace nic moc a sere mě že při rozhovorech se střídá třeba 5 obrázků dané postavy a vypadá to hrozně trhaně. Ale tak záleží jakou to bude mít hratelnost a to zatím posoudit nemůžu.