Proč je to tu opět označeno primárně jako strategie? Jednou už jsem ty žánry prohazoval a koukám, že Jumas to zase vrátil zpátky. Vždyť to má gameplayem mnohem blíže k Temple of Elemental Evil a i na jiných webech je to primárně prezentováno jako RPG (a v popisu zde rovněž). Osobně bych z toho žánr "strategie" vyštípal úplně, taktické tahové souboje ze hry automaticky nedělají strategii. Aneb z Heroes of Might and Magic nedělají strategii tahové souboje, nýbrž strategické tahy po mapě světa či budování armády. U Blackguards mi tohle označení přijde dost mimo, aneb to bychom tu mohli za strategii označovat už jakékoliv RPG s tahovými souboji. Tohle je v podstatě příběhovější Temple of Elemental Evil (z nějž si to přebírá i soubojový systém, akorát místo Dungeons and Dragons to používá Das Schwarze Auge (The Dark Eye) pravidla), nikoliv Age of Empires, nikoliv Heroes of Might and Magic, nikoliv Disciples.
@Lario (20.08.2018 22:35): No, já jsem se úmyslně vyhnula pouze jednomu souboji (takové to, jaks měl cosi podstrčit, místnost plná jedu a pastí). Jinak je možné, že jsem nějaké úkoly minula, ale zevlovala jsem po všech místech docela dost. Co naplat. Dalších deset hodin soubojů bych si asi klidně dala, dvacet pět už asi ne... :D
Ok, tak jsem to dohrála. 55 hodin ve hře (což je docela dost), gradace a super level design páté kapitoly mě doslova namlsal na finále. A pak závěrečná bitva... a ten konec? Vážně, to je ono? :O :/
@Isair (17.04.2018 00:40): Díky moc, na tu stránku jsem úplně zapomněla.. :D Ta délka je trochu nadprůměr, co běžně hraju.. Teprve jsem začla, ale zatím je ta hra fakt vynikající, dost příjemně mě překvapila.
Koukám, že z těch, co to hodnotili, hodně nedohrálo. Jak je to asi dlouhé, nevíte?
Opakoval som celú arénu as 6x, výťazná taktika: Všetkým strelnú zbraň /14+/, rozpŕchnuť sa k poklopom a neunáhliť sa.
PS: súboje sú fakt brutal /na normal/, mne sa to páči
@MickTheMage (23.01.2014 23:32): Tohle si už nejspíše dal, ale kdyby ne, tak já to dal na druhý pokus takhle - Tři z party jsem poslal zavírat poklopy, mág mi vodil královnu po aréně, lučištnice mi umřela hned ze startu, feťačka jedna... a pak, že tráva neškodí zdraví! :)
Ma niekto rozohrane? Ak ano, tak -sakra nejaky tip na tu potvoru na konci druhej kapitoly? Boj v arene?!!-