@Pluto (19.01.2024 00:20): Možná by to ale bylo lepší pokud to chceš někdy hrát si to dát znovu od jedničky. Ty díly na sebe dost navazují, dvojka je v podstatě druhá půlka jedničky, čtverka se vrací k dost událostem z předchozích dílů. Hrál jsem to po sobě a stejně to bylo dost zmatené... hrát to s rozestupem měsíců, nedejbože let, tak z toho příběhu nepoberu ani ťuk.
@Han22 (18.01.2024 21:30): No, já jsem na tomhle kdysi skončil. Měl jsem na Steamu první díl, ten jsem dohrál. Pak byla dlouho pauza a následně jsem dostal Complete Journey. Druhý (ani další díl) pořád nemám a tak nějak se mi do Complete Journey, abych musel znova hrát první díl, pouštět nechtělo...
Potácím se po Elysiu a zatím to vypadá na nejhorší díl Deponie. To cestování časem dělá hru nepříjemně chaotickou a mezihry jsou jasně cítit snahou natáhnout hráči dobu.
@monulinka59 (24.05.2016 21:14): Ahoj, normálně jsou zde: https://prekladyher.eu/. Ale byly staženy, protože se přepracovávají kvůli oficiálnímu vydání. Naši kluci se dohodli přímo s Deadalic, že to vydají jako oficiální češtinu a chce to udělat nějaké úpravy pro implementaci do hry. Deponie 1 a 2 by měly být hotové cca do dvou měsíců, do konce roku trojka a teď pracujem na překladu Doomsday, Chvilku vydrž. :-)
Budeme pracovat na češtině, jakmile doděláme Deponie 2 (během dvou měsíců by měla vyjít, již je v korektuře a testování), Deponie 3 - překlad je skoro hotov a čekám na texty k Doomsday. Ale jak znám Rufuse, tak to bude zase něco, námět je rozhodně šílenej jako vždy. :-)
První hodina hraní a už jsem se zasekla :DD Ale jinak je to zatím skvělé jako vždy :)