@Tulareanus (20.01.2020 22:08): Tak to mě první dvě třetiny nepřišly o tolik zajímavější. Hlavně díky zpracování, kdy se plýtvá časem na zbytečnosti a nejde se po příběhu, který je jinak nejsilnějším prvkem. Být to klasická 2D point and click, dopadlo by to mnohem líp.
Mňa tá zápletka a jej vyústenie a v podstate celá posledná tretina hry sklamala. Keby si udržala kvalitu a konzistenciu prvých dvoch tretín, tak by som neváhal aj s hodnotením 85%. Hra totiž načrtla niekoľko pekných a celkom aj filozofických otázok, nielen existenciálneho charakteru, ale aj klasické otázky ohľadom id a ega a superega. Zlyháva však v tom, že na niektoré neodpovedá (nie sú to však ani položené tak, aby si na ne odpovedal hráč) a na niektorých ostáva na povrchu alebo skĺzne do whataboutismu. Potom to pôsobí tak, ako keby hráč dokončoval úplne inú hru než začínal, keď sú vlastne hlavné príbehové línie a motivácie pre postavy doslova zhrnuté zo stola. Nehovoriac o naťahovanie hernej doby clunky neadventúrnymi minihrami, ktoré úplne spomalia, až zastavia dej a pritom sami o sebe nie sú zábavné.
Hm, asi by som mal napísať komentár.