Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
@7c (02.06.2012 10:07): Jó porno hékance jsou na přesdržku, kor když je Lara s velkou oblibou vydává i ve chvílích, kdy se schovává a má být jakože ninja.

Jinak teda, jakkoliv byl ten trailer hrůzný skrz naskrz, samotný gameplay je zatím rozhodně atraktivnější, než Legend a Underworld dohromady. Sice mi moc nejde do hlavy, proč o hře nejdřív básní, jaká tam bude explorace a jak velký a otevřený ten ostrov bude a kdesi cosi, přičemž cokoliv v takovém duchu pořád odmítají ukázat (místo toho do luftu furt vypouštějí jednu cutscénu/qte za druhou), ale budíž. Jo, a taky mi přímo bere dech, že už 9(!) měsíců před plánovaným vydáním hry se chlubí s plánovaným DLC. To je teprv na přesdržku.

9 měsíců je ale furt hafo času to vypilovat. Velký naděje si ale nedělám. Ostatně, i takový Legend vypadal úplně jinak, když ho světu odhalili, načež výsledný obsah osekali beyond belief. A od toho to s nima šlo jenom dolů. :/
Tak ten TR reboot vypadá ještě hůř, než mi mé nejhrůznější noční můry ukazovaly. Kde je ten survival zážitek? Kde je pocit dezolace? A W.T.F. ta grafika?! aw well...