Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Při mém posledním pokusu rozjet to jsem měl problém rozchodit Steam verzi, tak jsem pro jistotu tentokrát sáhl po GOGové a pro mé překvapení má i ta problémy. Nejjistější dvojka pro řešení problémů "zapnout jako správce" a "režim kompatibility" nepomáhá. Nevěděl by někdo zaručený způsob, jak to rozjet? :/
@Korbitch (16.10.2015 10:02): Hrál jsem oba Soul Reavery, Blood Omen 2 a Defiance.

V obou Soul Reaverech mi vadilo ovládání a kamera (i na gamepadu je například velký problém se při skákání správně trefit), celková zmatenost (není moc jasné, co má kde člověk udělat a jaké to má kde následky) a zbytečná zdlouhavost puzzlů (dávno vymyšlené řešení, ovšem provedení trvá tak půl dne) + nutnost vracení se spolu s respawnem nepřátel (boje zase tak zábavné nejsou). Atmosféru mají oba díly parádní, o tom žádná.

Blood Omen 2 se celé sérii vymykal (když nepočítám Zeldoidní jedničku, kterou jsem hrál tak hodinu), je to v podstatě lineární rubačka. Chápu, že fandové série si rvali vlasy, mně tento díl sedl.

U Defiance autoři ubrali plyn co do zmatenosti a vracení se, zůstala opravdu příšerná kamera (jedna z nejhorších, co jsem vůbec kdy v libovolné hře viděl), ale i tak IMHO nejlepší díl série.
Nic zajímavého může napsat jen někdo, kdo to nehrál v době vzniku. Já hru hrál od jejího počátku. Mám projitou celou sérii a neexistuje lepší upírská sága než je právě série Legacy of Kain. A Soul Reaver je z nich každopádně nejlepší. Rozehráno znovu a bavím se jako před 16 lety. In my heart 4ever!
https://www.youtube.com/watch?v=YNWSDvDqm9g
Na GOGu to mají za slušnou cenu, stojí to za to? Sice to tu má dobré hodnocení, ale žádné komentáře nebo názory, tak to nechci riskovat.