@bukrrCZ (13.06.2020 22:17): jj, v podstatě závidím, že to hraješ poprvé :-)

FPS s Deus Ex možnostmi řešení situace různými způsoby, nadto v Hong Kongu, který si přímo říká o to, aby se v něm nějaký pořádný cyberpunk odehrával.

Jediné, co mi trochu vadilo, bylo to, že vycházeli z PS2 verze a ne technicky vyspělejší Xbox verze, ale není to zase tak velký problém.

Nedoceněná a trochu zapomenutá výborná záležitost. Příjemnou zábavu.
Po hodině hraní si říkám, že takhle nějak by vypadalo Deus Ex, kdyby to bylo regulérní FPS. A to jsem ani netušil, že se na to nějak mělo navazovat či odkazovat. Zatím se fakt hrozně bavím.
Všude (net, DH popis a tuším, že i Score DVD odkud hru mám) je Snowblind brán jako "duchovní nástupce" a tak jsem k tomu i tak přistupoval. Grafika mi nevadila - z části možná proto, že jsem hru 2004+ už více než půl roku neviděl :( Byl jsem hlavně rád, že mi to běželo plynule bez trhání, což mi neběžel ani DE2. Ale pravda, některé textury mohly být ostřejší. Jednu věc u starších her nechápu: Proč si vývojáři nedali trochu větší práci z texturami v pozadí? Nemusí to být žádné full HD něco, ale u některých (někdy i novějších) her to vypadá neskutečně odpudivě.
Co se pamatuju, tak se tak o tom mluvilo, takže Johna chápu, taky o tom tak mluvím.. Ale samozřejmě je to blbost, k DE si to možná tak přičichlo.
JohnCZ: Já bych neřekl, že je to braný za duchovního nástupce DE. Spíš taková nezávislá odbočka, která se ani DE nástupcem bejt nesnaží.

A slušná grafika? Vždyť to vypadá příšerně, všechno je to takový hnusně rozblitý, že i o pět let starší DE1 vypadá o několik tříd líp.:)
Chuck: To nemá no. Ale je to celkem slušná akcička (ač nevybočuje z průměru), někdy to snad dohraju.