Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Zombie Driver HD

17.10.2012
30.10.2012
18.12.2012
63
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Zombie Driver HD je vylepšené vydání hry Zombie Driver a DLC Zombie Driver: Summer of Slaughter. Hra byla nově vydána i pro konzole Xbox 360 a Playstation 3.

Po chemické explozi je většina obyvatel transformována na zombie. Vy jste jedním z mála, kterého exploze nezasáhla. Rychle proto usedáte do nejbližšího taxíku a odjíždíte pryč. Své auto ovládáte z pohledu shora. V režimu Story je potřeba dokončit 31 misí. Přibližně jedna osmina misí byla přepracována. Úkoly jsou různorodé, od obrany oblastí před hordami zombie přes záchranu přeživších až k souboji s bossy.

Dva nové režimy jsou Blood Race a Slaughter. Blood Race se skládá ze 30 událostí založených na třech typech her (klasický závod, "eliminator" a "endurance"). V eliminatorovi musíte zlikvidovat vozidla v časovém limitu. V endurance je vaším cílem dovést časovanou bombu do cíle, kontrolní body přidávají vteřiny navíc. Režim Slaughter je založen na přežití v 7 arénách a dynamickém upgradování vašeho vozu.

Ve hře naleznete 13 typů vozidel (taxi, limuzína, tank) a celkem 9 vylepšení. Dalšími novinkami tohoto vydání jsou herní cutscény ve Story modu, minimapy a mapa přehledů. Naleznete zde 3 nové typy nepřátel a realističtější počasí (déšť, požár, kouř).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.