Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

X-Morph: Defense

30.08.2017
21.02.2019
kompatibilní
68
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Hra je kombinací "tower defense" žánru, kdy stavíte obranné budovy a jednotky k zastavení postupu nepřítele, a střílečky s pohledem shora, kdy váš bojový letoun uhýbá příchozím střelám a snaží se eliminovat vše, co se na obrazovce hýbe. Hrajete za X-Morph, vetřelce z vesmíru, kteří napadli Zemi za účelem vytěžení jejích zdrojů a teraformace povrchu. Pozemská pakáž se vás snaží zastavit a vaším úkolem je skoncovat s pozemšťany jednou provždy.

Hra sestává z fáze budování a fáze akce. V té první fázi vidíte, kdo se na vás chystá, a podle toho připravíte své bojové budovy. Stavět lze v podstatě kdekoliv, a poté pomoci laserových ohradníků budovy propojit a donutit tak nepřátele vydat se určitou cestou. V akční fázi pak nasedáte do bojového letounu (jednoho z mnoha dostupných typů) a podílíte se na obraně vámi připraveného opevnění. Hra podporuje zničitelný terén, takže můžete ničit budovy či mosty a pomáhat si tak v destrukci nepřátel. Zničený terén vám však modifikuje cestu, kudy se nepřátelské jednotky ubírají, takže je nutné bojovat s rozmyslem. Speciální formou nepřátel jsou pak obrovští mechové, které lidstvo sestrojilo ve snaze potlačit mimozemskou hrozbu, a tito fungují jako herní bossové.

Kampaň můžete hrát jak sami, tak v kooperačním režimu rozdělené obrazovky s kamarádem.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.