WRC Generations

03.11.2022
26.12.2022

WRC Generations je závěrečným dílem série WRC pod taktovkou studia Kylotonn.

Největší novinkou hry je přechod šampionátu WRC na auta s hybridním pohonem, což sebou přináší řadu nových výzev a mechanik. Hráč tak musí nově přemýšlet nad tím v kterých částech tratě využít pohonu elektromotoru, zda si pošetřit kapacitu baterie až na další rychlostní zkoušku nebo ji využít nyní apod.

Rozšíření se dočkal také editor lakování, kde nově můžete své výtvory sdílet s ostatními. Přepracování se dočkala i hra více hráčů, která nově nabízí herní ligy, kde se může hráč utkávat s podobně silnými hráči a bojovat o umístění v žebříčcích.

Hra celkem obsahuje 49 oficiálních týmů ze sezóny 2022 (Rally1 / Rally2 / Junior WRC), 165 rychlostních zkoušek a počet legendárních vozů vzrostl na 37.

Jo, množství a provedení erzet je jasný plus pro volbu WRCG a jak už jsem psal, obecně se mi i grafika WRCG líbí víc. Pokud HW nestíhá a musí se nastavoval low detaily, je hra (spíš WRC10) celkem "hnusná". Takže pokud bych se vykašlal na nějaký replaye, je i pro mě WRCG lepší volba, to je jasný.
*Ohledně neplynulosti replayů: zkoušel jsem tu změnu v nastavení, o který píšeš, ale bohužel, u mě žádná změna, replay se škube furt stejně. Zkoušel jsem plno dalších variant nastavení grafiky ve hře, volby DLSS, různý nastavení PP, detailů grafiky, dokonce i snížení obnovovací frekvence na 60/59Hz - nic nepomohlo, replay se škubal vždycky stejně. Takže kašlu na replay, WRCG je při gameplayi vizuálně pěkná, na fyziku jsem si zvyknul, škoda hru zaříznout jen kvuli replayi, že jo :)