Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

World of Warships

World of Warships: Legends, World of Warships Blitz

17.09.2015
17.01.2018
16.04.2019
26.04.2021
71
24 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

World of Warships (dříve World of Battleships) je další akční free to play MMO simulátor od Wargaming.net, který vás aktuálně zavede na moře od 20. let minulého století do současnosti. Dohromady s předchozími World of Tanks a World of Warplanes tvoří trilogii.

Studio slibuje u všech modelů lodí realistickou palebnou sílu, výkon, pancéřování a rychlost. Hra nabízí obrovskou námořní flotilu, velení nad legendárními loděmi a boj o nadvládu na volném moři. V počáteční fázi jsou dostupné americké a japonské lodě, s postupným přidáváním lodí dalších národů (Sověti, Němci, Britové). WOW obsahuje velké množství různých typů válečných lodí a bitevních křižníků, které plní různé funkce. Ve hře se neobjevují ponorky.

Hra má na základě povahy námořního boje výrazně pomalejší hratelnost, než předcházející části trilogie. Námořní boje probíhají na rozsáhlých mapách o rozloze 50x50 kilometrů, které se rozkládají ve všech podnebných pásech, mořích a oceánech. Bojište se inspirují skutečnými místy reálných námořních bitev minulosti. Hra je postavená na podobném enginu (Bigworld) jako World of Tanks.

Mobilní verze vyšla jako World of Warships Blitz a konzolová je známá pod názvem World of Warships: Legends.


Poslední diskuzní příspěvek

tak co vam popadalo "zadarmo" ? me zatim 3000G , VI ark royal CV, IX carnot CB , VI dupleix DD , VI novorosijsk BB

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.