tak co vam popadalo "zadarmo" ? me zatim 3000G , VI ark royal CV, IX carnot CB , VI dupleix DD , VI novorosijsk BB
doba pokrocila a minimalni hw pro lode se zvysil

Minimální konfigurace:

RAM: 8 GB
OS: Windows 7 x64 / 8.1 / 10 / 11
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 1080Ti / AMD Radeon RX 5700 XT
Free Disk Space: 65 GB
world of warships aktivacni kody

ve zbrojnici/armory:
1. Vpravo za hrnkem na stole
2. vpravo dole pod stole za modrou krabicí
3. pod horní částí kuchyňské linky jak jsou ty prohnutý jedličí
4. za oknem
5. pak jsou dva vpravo na lince a poslední vlevo - tady si už nepamatuji v jakým pořadí - prostě když správně zezelenají špatně zčervenají - tak znova

PvP PvP *** Reagovat Citovat Snippets 2023-12-07 21:02:45 1 kontejner od ježíška se dá získat ve zbrojmici v oddělení dárky od Ježíška -návod : je tam 6 medvídků jako perníčků musíte je zapnout stiskem - vydávají zvuky rolničky, rolničky. Když je zapnete ve správném pořadí zezelenají a všech 6 zelených kontejner

5 dní premiáku je tam PvP PvP *** Reagovat Citovat Snippets 2023-12-07 13:08:09 1x Santa Mega Container
5x Days of Premium Account

Final Reward 1x French Squadron Container
Combat Mission for 1x Revolutionary Camo
Combat Mission for 1x More Signals Container
Combat Mission for 90,000 Credits

>>QA549EVNPL MPMV MPMV *** Reagovat Citovat Snippets 2023-11-27 22:04:53 2x Blue Lagoon Camos

>>BD2DG1810H PvP PvP *** Reagovat Citovat Snippets 2023-11-26 11:37:18 2x Sea Smackdown Camos

>>CKPP5MD10H PvP PvP *** Reagovat Citovat Snippets 2023-11-26 11:36:51 2x Cartographic Camos

>>XKBA3V910H PvP PvP *** Reagovat Citovat Snippets 2023-11-26 11:36:32 MPMV a mrazik za to vzaly děkujeme PvP PvP *** Reagovat Citovat Snippets 2023-11-26 08:52:31 zamakejte na Námořních bitvách - Asiaeté nás zatím porážejí - já budu až večer PvP PvP *** Reagovat Citovat Snippets 2023-11-16 19:24:43
2x More Coal Containers
1x Shadow Lurker Camo
1x Fall Cornucopia Camo

>>OGHBLKFRIDAY23 PvP PvP *** Reagovat Citovat Snippets 2023-11-13 16:48:40 body se sčítají v libovolném množství bitev- celkem denně 25 bodů - VII Scharnhorst '43 je za 125 bodů PvP PvP *** Reagovat Citovat Snippets 2023-11-13 16:47:14 Budete muset splnit tři úrovně denních misí:

Jednoduché: Získejte 250 základních zkušeností v jakémkoli typu bitvy a získejte 10 bodů.
Střední: Získejte 1 500 základních zkušeností v jakémkoli typu bitvy a získejte 10 bodů.
Obtížné: Získejte 2 000 základních zkušeností v jakémkoli typu bitvy a získejte 1 bod. Může být dokončeno 5krát denně. PvP PvP *** Reagovat Citovat Snippets 2023-11-13 16:42:08 hlavní odměnou o Vánocích je VII Scharnhorst '43 - protože WG chce aby ji měli všichni - i ty co hrají úplné - Odehrajte 2-3 bitvy denně a tuto loď budete moci získat do 5-6 dnů!

snad se vtom vyznate
Mám tu kod z CZC pro nové účty, Tátra II, Nassau III, Emden II, 7 dní prémiového účtu, 2 miliony kreditů a 200 dublonů.

Chce to někdo? Pište SZ.
Mám tu jeden AMD voucher, nevím co za něj je ale nevyužiji to, chce někdo?
Hello, len na rýchlo pár odpovedí na otázky, ktoré sa množia alebo opakujú na FB, fóre alebo na streamoch:

1. Odstránenie lodí Jean Bart, Smolensk, Black, Neustrashimy, Flint - od aktualizície 0.9.3 (cca od 12.04)
Jean Bart a Smolensk - budú odstránené natrvalo - kto ich má, tomu zostanú, ale od novej aktualizácie už sa nebudú dať získať v hre za zdroje (uhlie) ani v prémiovom obchode (JB) za reálne peniaze. (predpokladaná možnosť ako ich v budúcnosti získať bude len cez Superkontajner - kód od CC, narodedniny WG a pod.
Black, Flint a Neustrashimy sa vrátia do hry za cca 6 mesiacov a budú opäť v zbrojnici ale už nie za oceľ ale za UHLIE.
Kto chcete niektorú z lodí hneď tak máte cca dva týždne, inak si musíte počkať na akciu kde získate SC alebo vyhrať nejaký kód od CC a mať štastie.

2. Ruské krížniky - aktualizácia 0.9.4 - predbežný prístup - od cca 12.05
Kirov sa stane premiovou loďou. Moskva bude loďou za zdroje (asi uhlie) - kto ich má tomu zostanú, kto ich nestihne vyskúmať, ten si ich bude môcť zaobsarať buď za € v prípade Kirova alebo za uhlie (asi) v prípade Moskvy. Podľa informácií legendárny modul na Moskve zostane aj po premene.
Ruské krížniky, ktoré sú v hre, sú LIGHT (ľahké) krížniky, podľa definície WG - okrem Moskvy, takže namiesto Moskvy príde ľahký krížnik A.Nevsky a pribude lajna tažkých krížnikov. Talin (8), Riga (9), Petropavlovsk (10) - viď obrázok.
Aktuálne videá z testov alebo aktuálne štatistiky prezentované na streamoch alebo v recenziách niesú konečné a ešte sa môžu zmeniť - takže aj keď to vyzerá v niektorých parametroch OP, nemusí to tak v konečnom dôsledku byť.
Kto má vyskúmanú Moskvu mal by dostať automaticky A.Nevskeho, a od tier 8 bude môcť zadarmo prejsť na loď Talin - ďalej až po Petropavlovsk klasicky vy-expiť ako novú vetvu.

3. EU DD - torpédoborce v predbežnom prístupe - prosím nerobte paniku keď nedostanete žetóny aby ste si rovno kúpili tier IX, od ďaľšieho updatu - 0.9.3 (cca od 12.04.) budú prístupné v hre až po tier X - takže si ich môžete normláne vyjazdiť - moja osobná rada - nemínajte dublóny, aby ste to mali o pár dní skôr.

4. Legendárne moduly - kto stihol vyjazdiť loď tier X kde je legendárny modul ešte pred koncom roka 2019 dostal na neho misiu, má celý rok 2020 aby ho vyjadzil a získal. Kto ale vyjazdil novú loď tier X až po 1.1.2020 tak už misiu na legendárny modul nedostane.
V príprave je prerobenie modulov a ich zaradenie do zbrojnice (asi) a ich získanie bude asi za zdroje, preto sa čaká aké zmeny sa v tejto oblasti reálne ohlásia.

5. PONORKY - no info - od posledného kola testu, žiadne informácie, či budú testy pokračovať, alebo kedy a ako sa dostanú ponorky do hry.

Asi všetko, čo sa dookola všade objavuje. Tak snáď to niekomu na jednom mieste pomôže, prípadne, sa môžete ešte spýtať na niečo. Dole do komentu, nech si to prípadný záujemca nájde všetko pokope ;)

P.S: Rok 2020 by sme mali nainštalovať znova, táto verzia je nejaká zavírená
par kodu ze dneska, tekze by par dni vydrzet mohli

MEM35N1NF04Y0U1 – flag (?)
EASIERTHANTHENEXT – additional mission
QRDTLANVMKSL – camouflage, flags, consumables
kod pro ceskou vlajku - SPOLECNESTOLETI , byl navysen limit vlajek tak kdo jeste nemate tak honem nez to povybiraj polaci a ostatni :)
prevzato z FB skupiny

Anebo se teď hodně vyplatí koupit kontejnery 2. výročí (loňská sbírka) v arzenálu. 4 sady (20.000 uhlí) by měly stačit na to, abys dostal celou sbírku = permakamo na New Orleans, Kiev, Charles Martel, Z-23 a Monarch.
Tahle kamufláž dává:
- 3% spot
+4% rozptyl příchozí palby
-10% k ceně oprav
+50% ke zkušenostem velitele
+50% k free XP
Takže z toho máš 4 poloprémiový osmy, jednu sedmičku...a svobodu vybrat si, co se Ti bude hrát dobře. Navíc farmu na freečka a expení kapitánů.
Za mě kauf měsíce.
Navíc má ta sbírka nemocnej kurs na výměnu duplikátů - 2:1!
W4R5H1P5A8G5R - jeden nahodne objeveny kod, nevim co to dela, ale funguje, resp. po zadani mi to podekovalo, ale hru sem nespoustel takze nevim co v tom bylo
akce ke dni svaty ho patrika - jeden bismarck kontejner za 4 vyhryy, mozne delat kazdy den kdy bezi akce, celkem 3 kontejnery ?
120218OUESTLESHIP
020316SUCHABUZZSHIP
040117BETWEENSHIP
210815SUCHABIGSHIP
301116REVOLUSHIP

Tyhle jsou z německého fora a fungují tak jen přeposílám
Pokud někoho z vás tato hra zaujala a chtěl by se do ní přidat, můžete použít tento pozvánkový kód ode mě (odkaz dole). Když odehrajete jednu bitvu, dostanate zdarma prémiovou loď II. úrovně Dianu. Pokud se však dostanete hraním až na loď VI. úrovně, dostanete ještě zdarma prémiovou loď V. úrovně Texas, k tomu 3 milióny kreditů, 80k volných zkušeností a další speciální věci zcela zdarma. Je to oficiální náborová akce a já myslím, že ty odměny jsou docela fajn ;-)
Dobrý den, nevíte jestli ted nefunguje sever. Stáhl jsem hru, založil účet a nešlo mi se přihlásit. Tak jsem si změnil heslo a stále nejde se přihlásit. Nevíte někdo co s tím?? :)
Hraje někdo? Chtěl jsem jen ze zvědavosti vyzkoušet a málem jsem od toho dva dny nevstal. Docela rád bych vyzkoušel boj v divizi, podělit se o dojmy a zkušenosti atp. Ve hře BajajaCZ.