Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

World of Warplanes

45
38 hodnocení Platformy
Žánr:
online > online akce *
simulátor > letecký simulátor
Forma:
free to play
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
13.11.2013 PC
Vývojáři:
Wargaming.net
Oficiální stránky:
http://www.worldofwarplanes.eu
World of Warplanes je online hra pro více hráčů věnovaná letadlům. Hra je pokračovatelem válečné série, která začala oblíbenými World of Tanks. World of Warplanes umožňuje hráčům ponořit se do leteckých soubojů a pokusit se ovládnout nebe.

V hlavním herním režimu se v letecké bitvě utkávají dva týmy - každý má 15 hráčů. Pro hraní je k dispozici spousta nejrůznějších map. Zvítězit lze několika způsoby - buď zničením všech nepřátelských letadel nebo získáním bodů za zničení pozemních cílů. Pro úspěch je ve hře důležitá týmová spolupráce.

Jako letec začínáte s dvouplošníky (Arado Ar-65) z třicátých let 20. století, poté se přesunete do legendárních letadel 2. světové války (Lavočkin La-5, Bf-109E) a končíte létáním v proudových stíhačkách (F86A Sabre). World of Warplanes obsahuje více jak stovku letadel, včetně prototypů, kde každý stroj má své specifické vlastnosti. Letadla jsou rozdělena podle zaměření na stíhače, těžké stíhače a bitevní letouny. Každé letadlo si můžete za získané zkušenosti vylepšovat a upravovat tím jeho charakteristiky. Na letounu si můžete vylepšit jak zbraně, tak trup a motor.

World of Warplanes je projektem, který se neustále rozrůstá. Do hry jsou postupně přidávány nové mapy a letadla a je také vylepšováno uživatelské rozhraní. Hra je ve formě free to play, takže ji můžete hrát zcela zdarma. Lze však za reálné peníze nakoupit "zlaťáky", které můžete použít ke koupi prémiového účtu (hráč získává o 50 % zkušeností navíc za každou bitvu) nebo jiného herního vybavení.


Poslední diskuzní příspěvek

https://worldofwarplanes.eu/cs/news/wargaming-birthday-2019/?fbclid=IwAR3jZOb6vrV4s-D4no-TqgHO57REsp6wL19_BWNLvMKFVGKk5uvBMhJcSoQ avia b-534…

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 30
Tohle byl jeden z těch nejhorších leteckých simulátorů který jsem za svůj hráčský život hrál. Základním kamenem úrazu je to, že letadlo se vůbec nechová jako letadlo. Když jsem s ním lítal, tak jsem měl pocit, jako bych ovládal okřídlenou bramboru.

Vůbec se mi nelíbí ta fyzika a hned za tím se mi nelíbí to, že to skoro nikdo nehraje. Na druhou stranu to chápu, protože já už to taky nikdy hrát nehodlám. Pro mě osobně je to zajímavá zkušenost, jelikož jsem už dlouho nehrál nic tak otřesného a nedodělaného.

Tohle se opravdu Wargamingu nepovedlo. Doufám jenom, že World of Warships, které se zatím zdá být mnohem lepší, než samotné WoT bude i nadále dokazovat, že ve Wargamingu umí občas nějakou hru udělat jakž takž dobře.

Pro: Služná grafika

Proti: Všechno ostatní - od špatně provedené fyziky po nesmyslné rozdělení typů letadel

+8