novy system odmen za kazdodenni prihlasovani - kdyz kazdy den udelate 3000 personal points /jedna mise, klidne prohrana, 3 sestreleny nepratelsky letadla/ , tak za celotydeni odlitnuti tohole vvam padne super bedna, , vetsinou padaj normalni premiovy vychytavky na letaldla ale uz mi spadlo asi 1000goldu celkem a nejaky dny premiaku , plus premoviovy letadylka 2-3 tier , goldy vyuzijete i v tankach
predelany vyukove mise , resp mise tipu vyhraj se stihackou, vyhraj s bitevnikem... , za splneni z tho vydindatee az 825 g a 1 den premka, je to spolecny s tankama takze muze pouzit v tankach
S novou verzí 2.0 jsou k dispozici tyto dva bonusové kódy. Každý z nich přidává dvě prémiová letadla tieru II a III.

První kód je: WARPLANES - ten stačí aktivovat třeba v prémiovém obchodě na stránce World of Warplanes.

Druhý kód lze získat registrací na polské stránce uvedené níže. Po registraci stačí kliknout na oranžový link ve článku, což vám vygeneruje kód, který opět aktivujete stejným způsobem, jako ten předešlý ;-)
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/worl ... o-kody-bonusowe.html
nepostrehl jsem od kdy, ale za denni plneni medaili dostavate tokeny, ktere je pote mozno vymenit bud za misto v hangaru a nebo za mesic premioveho uctu , ktery je spolecny s lodema i tankama , dene lze vcelku bez prace udelat 5+1 token a mesicni premko stoji 150 tokenu .1 token je za Thunder medaili - 75 bodu za pozemni cile jednoduche s il 2 nebo BSh 2 , 5 tokenu je za sesteleni 9 letadel+15 bodu za pozemni cile - trivialnost ve vecernich hodinach na tieru I kdy je v bitve na kazdy strane jeden lidsky hrac a 9 botu :) idelane s ruskym I-5 4xkulomet, obratnost a dve rakety na pozemni cile . diky hangarum zdarma neni nutny prodavat letadla a to se projevi dalsim bonusem do free expu pri vyrocich nakupu , na tieru V je to 3600 free xp na vyhranou misi - opet lze pouzit v tankach treba na urychleni vyvoje
@Drakenovec (komentář): nejspis proto ze to neni simulator a je k tomu potreba pristupovat jako k arkade , ja to hraju jen pul hodky denne protoze se tam da vylilitat premiovy ucet do tanku a do lodi na celej mesic zadarmo
rozhodl jsem se to zkusit, oproti tankům je to určitě změna, má to lepší matchmaking a zatím mě to docela baví. Jediný co mě nebaví jsou ty děsný čekání na bitvu někdy i několit minut, ale to je asi tím že to hraje málo lidi takže to zkusím hrát v dobu kdy je tam lidí nejvíc.
Predpokladám, že keby som chcel niečo ako respawn počas hry (alebo výmena stroja počas hry), musím siahnuť po konkurenčných lietadlách, alebo?