World of Tanks

@Adelas212 (19.06.2017 09:33): Tak když už jedeš přes střední tanky, tak proč nepokračuješ dál na T-54 a Obj.140? Beztak jsou to tanky, se kterými se dá v bitvách udělat nejvíc práce. To, že je MM +-2 tiery je tu odjakživa, alespoň tě to postupně připravuje na to, co budeš potkávat na vyšších tierech. Čety stejných úrovní jsou naprosto v pořádku, protože brát do čety tanky různých úrovní je prasárna. Nebylo nic lepšího, než potkávat mezi osmičkama trojky a podobně - to opravdu nemělo logiku. A artyny v četách bylo vždy zlo, dobře jim tak. V příští aktualizaci jim vrátí možnost alespoň jít do čety s normálními tanky ;-)

Dříve byla hra WoT moje nejoblíbenější, šla jsem přes T-34 na T-34-85 a potom jsem chtela jít na KV-13, ale dala jsem si asi měsíc pauzu od hraní, potom přišla nová aktualizace a dozvěděla jsem se že teď na KV-13 nemužu a to mi chybělo cca 5 tisíc zkušeností. A ješte do týmu tě zařaděj i s hráčema o 2 tiery vyšší a do čety můžeš jenom se stejnym.. co je tohle za logiku ? a proč jako nejde do čety s artama ? kdo to zase vymyslel, to nepochopim.

@Thellwin (24.05.2017 11:51): Je to jen hra, a co si pamatuji nejvíc me to bavilo 6+ a někdy 8+ heavy hlavně USA t32 mít lepší dělo mmmm.

S 10 tier a CW bez premka to bylo utrpení ty opravy za IS10 :D 50 000 sem 50 000 tam :).
Ke štěstí už neztrácím čas u té hry max zahraju s kámošema.

@Gordon (23.05.2017 12:02): No, schopný hráč podle mě vypadá trochu jinak, nicméně, podle avg XP hraješ zřejmě bez PÚ, takže expení je pomalé a stejně tak ten avizovaný cílený tah na desítku příliš nekoresponduje s tím, kolik a na čem jsi nahrál.

A když se to veme kolem a kolem, asi buď spíš rád, že jsi se nedostal nad 8+ tier, trpěly by všechny zůčastněné strany.

Takže asi tak :)

@Gordon (20.05.2017 17:35): kdyz chces jistotu prijed bliz :D Kazopadne zakladni gameplay ma WG zmaknuty. RNG sice hraje svoji roli, ale rozhodně není pravda, že by se od něj všechno odvíjelo.

To s vydelkama si imo neco blbe pamatujes, neverim zes "se shermanem vydělal za bitvu 20 - 50 k", na takove vydelky za bitvu jsou 6+ premiaky... 20-30k za velmi dobrou hru ještě snad. (A o odmenach to stejne neni, to by to od tieru 8 vejs nikdo nehral...)

@pipboy (20.05.2017 17:23): To možná jo, ale pořád je to totálně frustrující když v klidu vystřelíš na tank vzdálený jen 200 metrů a mineš a ještě jde vidět na trasírce jak to z toho kanónu prostě vystřelilo šejdrem, je to náhodný jak prase a ať jsem sebe větší lama (jakože mi to tehdy šlo) tak je to ůplně jedno, protože náhoda tu prostě určuje prim... Nemůže se ani moc taktizovat...

Ve wt je sice blbý že tě někdo z kempů sundá na jednu ránu (což je realistické) ale alespoň to kompenzují tím že nasadíš další tank a jedeš a už víš kde jsou, můžeš víc taktizovat a dostat je třeba z boku, Tady se do sebe střetnou ty tanky skoro vždycky zepředu a je to jen střelba o rohy.

Nebo když už jsem tehdá taktizoval, tak jsem třeba zkusil sundat pás těžkoděnci aby ho mohli sejmout, ne... během vteřiny si to opravil, natáhl a zajel zpět...

I to jak snížily odměny je dost na facky, dřív jsem se shermanem vydělal za bitvu 20 - 50 k, po nějakem updatu se žádným tankem nedám víc jak 30k, to taky nebyla sranda. Osobně tenhle přístup nechápu, vždyť menší odměny jen odrazují od hry.
Ale u WT to taky u tanků není moc slavné s rychlostí výzkumu a odměn...

@Coldplaz (20.05.2017 02:27): Důvodem proč já přešel na WT byl ten update kde rozbily zaměřování, těmi děli nemůžeš vůbec mířit a hra je spíše o náhodě než zkušenostech, dávky poškození palbou do periskopů a poklopů či prázdných částí tanků je pak už jen třešničkou na dortu.

Hra sama o sobě je super až na to zablokování účtu pokaždé když střelíte svůj team. Uvědomuju si že by jsem neměl střílet do svého teamu, ale když on vám někdo furt plete do cesty a tím tak trochu provokuje musíte na něho vystřelit. Tohle mi na hře nejvíc vadí a štve mně to ! fakt mně to se*re ! (OMLOUVÁM SE) už mám další zablokování !!!

Tak ten kód z gifů je: X29NXRX35U9FA7JT - muselo se to ještě rozluštit s dnešním klíčem, protože znaky v gifech byly zpřeházené. Přídá to několik osobních záloh, ale pozor - kód platí jen po dnešní den!

@pipboy (25.12.2016 12:32): Rok a půl pauza a pořád nejsou schopny alespon vyvážet ty tiery.. Chápu, že inteligenci lidí nevybalancují, ale ty tanky by mohli.. A to, jak to neskutečně funguje na hovno na notasu sice mám více fps, ale takové dropy jsem v životě neměl od 120 fps na 13.. To je prostě něco ukrutného, a nebo ping, který prostě na vesnicích nefunguje. Ještě rarita jakmile jde nahoru ping jde dolu fps :D
Dneska mám nahráno 5 hodin od rána do 11 a výher asi tak 10 a zbytek porážky. 110 tank asi 15 porážek a žádná výhra pořád mě to hází mezi 10 tier.. Zlata IS-2 fakt jo, ta 110 je fakt krám..

Nominoval bych to na odpad roku tuhle hru, nebo nejvíc troll vývojáře.. Švédi tam mám poměr výher a porážek 50/50 japonci tam je fakt bída bez výher a porážky to samé české tanky.

Nejlepší mám zkušenosti z TD za UK. Ještě si to zahraji, když mám chvilku premium za t34 a natezim nejake kredity pak si to necham na 27. prosince 5x a pak to uninstaluji zase na dobu nezbytně nutnou.

PS: Hraji bez modů je to prostě znát at si říká, kdo chce co chce. Chci si hru alespon zahrát, ale když s tankem než se nekam dostanu uz je konec hry, nebo prohráváme 1:10, tak jak se člověk má pak cítít :).. Lidi dementi nesledují mapu.. A je to horší, jak dřív dřív jsme odjezdil tanky za 3 hodiny všechny, co mám. Ted kvůli porážkám mi nestačí ani půl dne :D. Včera večer to samé.

Jo začátky tanků byly super a pak už to šlo ....

@Gordon (24.12.2016 22:02): Já vím, že jo škádlil jsem tě :D

PS: PO roce a půl jsem to zapnul jen kvuli Vanocum nějaké nové postřehy mám, ale porad ten trapnej nevyváženej balanc.

Jinak nějaké základní mody alespon na míření ? Ten nativni je strasnej.

Už se těším až to zas odinstaluji 2h30minut z toho 5 výher a zbytek porazky. Jo ty vyhry byly jen s 1-2 tierem :D.. To je moc, jak ta hra je špatná.

@Gordon (24.12.2016 13:44): Pokud mluvíš o včerejším kódu QDWE3L2M4SA2XBZ4, tak ten platný byl.

EDIT: Jelikož mám hovno co na práci, projel jsem GIFy znovu a všiml si, že se v některých symboly opakují, ovšem jsou ukryté v jiných místech, napsány jsou jiným fontem a jinou barvou. Teoreticky tak můžu být na správné stopě s varianou AX5XXTTRUXXFJ972N39, i ta je ovšem neplatná.

EDIT2: Tak dle oficiálních zdrojů by se měl poslední GIF se symbolem objevit zítra.

Tak kód z gifu by měl být AX5XTRUXFJ972N39. Vyzkouší jej někdo přímo s hrou? Při uplatnění kódu totiž vyhazuje stránka chybu, ale ve hře se prý bonus aktivuje. Bohužel jsem v práci a nemohu vyzkoušet a momentálně ani zjistit, co kód obsahuje.

A co kód z vánočního příběhu, ten ještě nikdo dohromady nedal? Chybí tam poslední písmenko :-)

@FildasCZ (23.12.2016 21:50): Nevím co jsi měl za klan, ale viděl jsem spoustu lidí hrát s nepovolenými modifikacemi a jejich úspěšnost nebyla o moc lepší, než bez nich. Alespoň ne dlouhodobě. Dobrý hráč má skill, který se tak lehce nahradit nedá. A hlavně, první a poslední slovo má ve hře RNG, s tím ti žádná modifikace nepomůže. Spousta lidí na publicu břečí, že jsou ostatní cheateři jen proto, že sami nemají o hře dost informací a nechápou její mechanismy. Sleduji streamy dobrých hráčů a vím, že nejsou dobří kvůli žádným módům, ale kvůli znalosti hry, taktiky, předvídavosti a také kvůli tankům, které hrají.

Švédy nehraji, ale vysledoval jsem, že od tieru 6 (medium-heavy) jde o poměrně vyváženou linii. Lze přirovnat k zásobníkovým frantíkům s tím, že mají zásadně lepší pancíř věže a depresi děla. Horší je to s pohyblivostí a gun handlingem.

@Aaron_Hill (23.12.2016 21:31): To ne, proto jsem byl bez cheatu nejlepší v klanu. Jo, ale ve hře mi ty cheateři dost nebavili. Zajímavé je, že v random game jsem byl v průměru a to jsem kolikrát vyhrával hry sám, a nebo ve 3. A v clanwarech jsem byl v nadprůměru :D i přesto, že můj rating byl fakt špatnej. Njn :). To je asi, jako v CS každej kouká na hodnost, ale pak když to noob, jak já "tahám", tak to čumí.

A jací jsou švédi ?

@Najlvin (15.11.2016 10:17): Jelikož jsem dřív hral s cheatama taky, tak mě nikdo nezabanoval :) a byla to docela prdel.. For fun. V clan warech jsem to nepoužíval. A já se dřív divil, jak jsou hráči dobří tedy ehm cheateři :D.

Jo úžasné od začátku vyvoje až ted se rozhodli, že začnou banovat některé lidi s modama :D .. Co jsem tak četl, ale nebudou moc banovat lidi s placenýma modama apd ( to zatím není 100%) . Komici mody bych totálně zakázal, a nebo nechal jen se statistikami a nějaké upravy, který nemají dopad na hru..

Tak se nam zmenila nejaka medkova mise z "znic 3 artilerie" na "najdi artilerii a znic ji". Prijela arty v TD modu, minula me z metru, mission accomplished.

AMX12t - kupa sracek na pasech - 0 damage, spot asi za 1600 - mise "spotni 3 nepratele tak, aby je tvuj tym rozstrilel na sracky" splnena.

Vcera s GW Pigrem nasazeno 3.9k dmg, z toho pres 2k heavinam. Mise splnena.

Dneska taky Mko na AT-15.

Kez by to so vzdycky tak pekne.

Nevím no ... mě to přijde reálnější, než nasypat třeba 4k DMG do TDček, což teď zkouším při pokusu o získání Obj 260. Nebo třeba 8k DMG a 5 kilů s TD je taky trochu HC.

Ta DMG je kombinovaná, tedy rozdaná DMG + assist DMG (spot + detrak), dřív to bylo jen o assist, to bylo mnohem těžší. Těch 4K je asi na Stuga co? Tohle je easy v podstatě s jakýmkoliv lightem 6+ tier, stačí to zkoušet.

@PoetaBezRymu (22.05.2016 14:42): Na 5. tieru bych se hodně divil. Na tohle budeš potřebovat ideálně tier 7 nebo 8 lightko, dostat se ideálně na Prokhorovku (I když já ji myslím dal na Sand Riveru) a mít stěstí na spoty, pokud možno žádné konkurenční spottery a tým, který se bude obtěžovat střílet na tvoje spoty.

Většinu lightek jsem proexpil ještě, když takhle medaile nebyla, ale Pozorovatele na lightkách mám nejlíp tyhle (1 level = 1k assist damage):

Lv.5: AMX 13 90 (8)
Lv.4: M41 Walker Bulldog (7)
Lv.3: WZ-132 (8), Type64 (6), T-54 lwt. (8), MT-25 (6)
Lv.2: LTTB (7), T37 (6)

LT-15 je celkem jistě nejtěžší, imo je jednodušší udělat s vyznamenáním ty zbylé 4. (Tak jsem udělal StuGIV i T28HTC a s T-55A to nevidim jinak.)